Schowek

Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Marka Meble Wójcik na targach Meble Polska 2017

20-03-2017

Targi Meble Polska 2017 odbywające się w Poznaniu to bardzo ważny czas dla wszystkich firm meblarskich. Stanowią one największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Dzięki udziałowi w targach mieliśmy możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz spotkania się z obecnymi kontrahentami zarówno z Polski, jak i z Europy.

Podczas tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy również 9 nowych kolekcji na stoisku o powierzchni 500m2. Systemy spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony polskich i zagranicznych gości. To jednak nie koniec naszych sukcesów. Podczas targów nasza kolekcja Lyon zdobyła serca jury i otrzymała „Złoty Medal MTP” w kategorii „Premiery” mebli skrzyniowych. Nasze stoisko otrzymało również nagrodę „Acanthus  Aureus” za zabudowę, która najlepiej odzwierciedla i wspiera strategię marketingową firmy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim partnerom handlowym oraz gościom za odwiedzenie naszego stoiska oraz za wiele pozytywnych komentarzy dotyczących nowych kolekcji. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszych wspólnych sukcesów.

Tymczasem naszą najnowszą kolekcję Allesio możecie obejrzeć w panoramie 360 stopni. Sprawdź!