jesteś tutaj: strona główna > o nas > aktualności > ks meble wójcik elbląg: nowa nazwa, nowa drużyna, nowe wyzwania i ambitne cele
KATALOG
Pobierz katalog z naszą pełną ofertą
Newsletter
Zapisz się na newsletter!
SIEĆ SPRZEDAŻY
Kup meble blisko Ciebie!
powrót
31.08.2012
KS Meble Wójcik Elbląg: nowa nazwa, nowa drużyna, nowe wyzwania i ambitne cele

 

 

Elbląscy szczypiorniści od sezonu 2012/2013 zyskali nie tylko nowego sponsora tytularnego – markę Meble Wójcik - ale również nową nazwę oraz nowych graczy a co za tym idzie – nowe możliwości. Drużyna znana jako Wójcik Meble Techtrans Elbląg od pierwszej kolejki obecnego sezonu będzie się nazywała KS Meble Wójcik Elbląg.

 

 

W dniu 30 sierpnia w Hali Centrum Sportowo – Biznesowego w Elblągu odbyła się prezentacja nowego składu, planów oraz strategii KS Meble Wójcik Elbląg. Plany elbląskiego klubu w nadchodzącym sezonie zakładają walkę o miejsce w ścisłej czołówce I ligi.

 

Marka Meble Wójcik – tytularny sponsor elbląskich szczypiornistów był już w poprzednich latach związany z lokalnym klubem piłki ręcznej, a od sezonu 2012/2013 zdecydował się jeszcze mocniej zaangażować w rozwój tego sportu.

W dniach 31.08 – 01.09 w Elblągu odbędzie się I Oficjalny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa Wójcik Fabryka Mebli, w którym wezmą udział drużyny: KS Meble Wójcik Elbląg, Polski Cukier Pomezania Malbork, Warmia Olsztyn oraz UKS CAR-DO Spójnia Gdynia.

 Najbliższy ligowy mecz KS Meble Wójcik Elbląg to starcie z AROT-Astromal Leszno, którego elblążanie podejmą na własnym obiekcie w dniu 15.09.2012.

Więcej informacji o drużynie już niebawem na stronie internetowej klubu i na Facebook’u.

 

 

Newsletter