jesteś tutaj: strona główna > o nas > dlaczego meble wójcik
KATALOG
Pobierz katalog z naszą pełną ofertą
Newsletter
Zapisz się na newsletter!
SIEĆ SPRZEDAŻY
Kup meble blisko Ciebie!
DLACZEGO MEBLE WÓJCIK
znak

WYSOKA JAKOŚĆ
Wszystkie meble z kolekcji Meble Wójcik wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej charakteryzującej się odpornością na uszkodzenia, zarysowania oraz działanie wysokiej temperatury i wilgoci. Ta cecha w połączeniu ze stosowaniem nowoczesnych technologii, atestowanych materiałów i akcesoriów oraz szczelnych systemów kontroli jakości sprawia, że meble są niezwykle trwałe i zachowują swój elegancki wygląd przez długie lata użytkowania.

znak

ORYGINALNY DESIGN
Śledząc nowe trendy we wzornictwie oraz gusta i oczekiwania Klientów, tworzymy autorskie i oryginalne projekty, które łączą w sobie piękno, elegancję i funkcjonalność, wykorzystując innowacyjne pomysły, atrakcyjną kolorystykę oraz estetyczne materiały.

znak

MARKA DOCENIANA PRZEZ BRANŻĘ
Marka Meble Wójcik została wielokrotnie wyróżniona w konkursach wizerunkowych czy prestiżowych rankingach, a meble z kolekcji marki otrzymały wiele nagród branżowych. Do najważniejszych wyróżnień Meble Wojcik należą nagrody: Diament Forbes, Produkt Roku Magazynu Meble Plus, Złoty Medal Poznańskich Targów Meblowych, Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych, Diament Meblarstwa, Gazele Biznesu Magazynu Puls Biznesu czy tytuł Dobrej Firmy Magazynu Rzeczpospolita.

znak

DOBRA CENA
Chcąc zaoferować oryginalny produkt o jak najwyższych walorach użytkowych i nieprzeciętnych cechach stylistycznych, nie zapominamy, że musi być on przystępny cenowo. Kreatywne rozwiązania techniczne oraz skala produkcji pozwalają nam zaoferować Państwu wysokiej klasy, eleganckie meble za rozsądną cenę.

znak

FUNKCJONALNOŚĆ
Już na etapie pomysłu i projektu dokładamy wszelkich starań, aby meble z naszych kolekcji dawały swobodę i elastyczność kreowania przestrzeni w mieszkaniach i domach naszych Klientów, mając na uwadze ograniczenia z tym związane. Poszczególne elementy kolekcji charakteryzują się ciekawymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które ułatwiają ich użytkowanie oraz optymalizują wykorzystanie często ograniczonej przestrzeni użytkowej naszych polskich domów i mieszkań.

znak TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE
Nasze fabryki produkują meble dla Klientów z całego świata od ponad 25 lat. Bezcenne doświadczenie, ciągły rozwój oraz dążenie do innowacji i doskonałości pozwalają nam oferować coraz lepsze i ciekawsze kolekcje mebli.
znak PROFESJONALNA KADRA I OBSŁUGA
Obecnie w dwóch fabrykach zatrudniamy ponad 700 osób. Nasi pracownicy to profesjonalny i doświadczony zespół, zaangażowany w rozwój produktu i obsługę Klienta od przygotowania i produkcji mebla po jego dostawę do domu. Ciągłe szkolenie i rozwój pracowników gwarantują naszym Klientom nieprzeciętną jakość i serwis.
znak DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO
Nasze fabryki wykorzystują technologie, które pozwalają produkować meble bez uszczerbku dla środowiska naturalnego. Wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi i wiarygodnymi dostawcami pozwala szczegółowo śledzić pochodzenie surowców wykorzystywanych w naszej produkcji.
Newsletter