jesteś tutaj: strona główna > o nas > nagrody
KATALOG
Pobierz katalog z naszą pełną ofertą
Newsletter
Zapisz się na newsletter!
SIEĆ SPRZEDAŻY
Kup meble blisko Ciebie!
NAGRODY

 

 


 

 

Toronto ze „Złotym Medalem Targów Poznańskich 2016”

Program Toronto otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem jest to wyjątkowe odznaczenie – „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016” na Targach Meble Polska. To najbardziej prestiżowa, renomowana nagroda poznańskich targów, która może poszczycić się wieloletnią tradycją, a także dużym uznaniem wystawców krajowych i zagranicznych.Produkt Roku 2016 dla kolekcji Toronto

Kolekcja Toronto po raz kolejny została doceniona. Zdobyła prestiżowe wyróżnienie „Produkt Roku 2016” w kategorii Salon! Nagroda przyznana została w czternastej edycji konkursu organizowanego przez czasopismo branżowe „Meble Plus”.

 

Diament Meblarstwa 2016 dla kolekcji Toronto

Toronto, jedna z najnowszych kolekcji naszej marki uzyskała prestiżowy tytuł „Diament Meblarstwa 2016” w kategorii Przestrzeń Salonowa. Nagroda przyznana została w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. – wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.Kid Zone

Meble Wójcik z Certyfikatem KidZone 2015

Nasza marka uzyskała prestiżowy certyfikat - Znak Jakości KidZone! Projekt Znak Jakości KidZone jest skierowany do firm zajmujących się produkcją, dystrybucją czy handlem usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego a szczególnie do dzieci. Celem projektu jest wyróżnienie i promocja tych firm, które w swoich działaniach kierują się zasadą najwyższej jakości. Projekt jest realizowany w trzech kategoriach ogólnych oraz w kilkudziesięciu szczegółowych. Działalność firmy oceniana była w oparciu o 5 wymiarów jakości– satysfakcję klientów, jakość pierwotną/wtórną, innowacyjność, efektywność operacyjną i kilkanaście kryteriów oceny. Nagroda została przyznana wszystkich kolekcjom dziecięcym.Gazela Biznesu 2015 dla Wójcik Fabryka Mebli

Jeden z producentów naszej marki, znalazła się w gronie laureatów tegorocznej, szesnastej już, edycji Gazel Biznesu 2015. Wójcik Fabryka Mebli już po raz trzeci w historii zdobyła ten prestiżowy tytuł.


Regionalne Orły Eksporty

 

 

Nasza marka została wyróżniona w konkursie Orły Eksportu Województwa Warmińsko-Mazurskiego! Regionalny Orzeł Eksportu to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które w ostatnim czasie najdynamiczniej w swym regionie rozwinęły sprzedaż produktów za granicę.
Celem konkursu jest organizowanego przez wydawcę dziennika Rzeczpospolita, Gremi Business Communication Sp. z o.o jest wskazanie i wyróżnienie firm, które w największym stopniu przyczyniły się do ożywienia polskiego eksportu. To kolejna nagroda pokazująca, jaką siłę ma branża meblarska i jak ważną rolę pełni w rozwoju polskiej gospodarki.

 

Żagiel Rozwoju

 

 

Kolekcja Toronto została nagrodzona prestiżowym „Żaglem Rozwoju”.

„Żagiel Rozwoju” to nagroda, której ideą jest wspieranie firm wyznaczających kierunek w branży meblowej, których kreatywność, nowatorskie myślenie, innowacyjne podejście do produktu i projektu mogą być impulsem do rozwoju całej branży. Według ekspertów, między innymi marka Meble Wójcik, dzięki swoim kreatywnym i innowacyjnym produktom może wyznaczać nowe kierunki rozwoju branży meblowej.

 


 

 

 

"Produkt Roku 2015" magazynu Meble Plus

Magazyn Meble Plus w konkursie "Produkt Roku 2015" przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. Kolekcja Summer otrzymała wyróżnienie w kategorii "salon". Elegancki program inspirowany naturalnym drewnem idealnie sprawdza się w wielu aranżacjach.

 

 

Diament Meblarstwa 2015

Kolekcja Summer uzyskała tytuł "Diament Meblarstwa 2015" w kategorii Przestrzeń Salonowa. Konkurs jest organizowany przez magazyn BIZNES meble.pl oraz portal meble.pl. Wyróżnienie jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, oryginalności produkowanych mebli, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta oraz znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. 

Ranking czytelników magazynu "Czas na Wnętrze"

Szafka nocna Linate otrzymała Złoty Medal Grand Prix w Rankingu Czytelników Magazynu Czas na Wnętrze. Wyróżnienie przyznawane jest przez czytelników, którzy przez cały rok oceniają atrybuty poszczególnych mebli. Szafka została nagrodzona również w następujących kategoriach: Design, Materiał, Funkcjonalność oraz Wart swej ceny.

         

Rzetelni dla Biznesu 

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o., jeden z producentów marki Meble Wójcik, otrzymała renomowane odznaczenie: Warmińsko-Mazurski Certyfikat Rzetelni dla Biznesu. Jest on przyznawany jest w ramach programu Rzetelni, który ma na celu kreowanie i umacnianie rzetelnych działań w ramach czterech obszarów: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz ochrony zdrowia. Laureaci projektu to firmy i instytucje, które w codziennej działalności udowadniają, iż są podmiotami godnymi zaufania. 

 


Filary Polskiej Gospodarki

Marka Meble Wójcik została laureatem prestiżowej nagrody Filary Polskiej Gospodarki, zajmując drugie miejsce w województwie warmińsko-mazurskim. W konkursie nagrodzone zostały firmy, których działalność przyczynia się w znaczący sposób do rozwoju przedsiębiorczości na danym obszarze. Filary Polskiej Gospodarki organizowane są przez magazyn Puls Biznesu we współpracy z firmą badawczą ARC Rynek i Opinia. Laureatów nagrody wybierali przedstawiciele władz samorządowych w danym regionie. 

 

Produkt Roku 2014

Kolekcja Lario uzyskała wyróżnienie w konkursie "Produkt Roku 2014" w kategori Salon. Jury przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. Konkurs jest organizowany przez magazyn Meble Plus.

 

  

Gazela Biznesu 2013

Wójcik Fabryka Mebli po raz drugi otrzymała tytuł "Gazeli Biznesu" w rankingu organizowanych przez magazyn "Puls Biznesu". Ranking ma na celu wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013


Diament Meblarstwa 2014

Kolekcja Lario uzyskała tytuł "Diament Meblarstwa 2014" w kategorii Przestrzeń Salonowa. Nagroda jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, oryginalności produkowanych mebli, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta oraz znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. Konkurs jest organizowany przez magazyn BIZNES meble.pl oraz portal meble.pl

 

Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013


Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013

Programy Linate i Fan Faro znalazły się w gronie produktów nominowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego do tytułu "Dobry Wzór 2013". Instytut ocenia wyroby z obszarów: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa, opakowania i nowe materiały. Kolekcje marki Meble Wójcik znalazły się w gronie kilkudziesięciu produktów docenionych za najwyższą jakość wzornictwa.

 

RPMS 2013

2. miejsce w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych

Marka Meble Wójcik awansowała na 2. pozycję w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych, organizowanym przez magazyn Meble Plus. To jeden z najbardziej obiektywnych konkursów w branży meblarskiej. W 10-cio punktowej skali przedstawiciele salonów meblowych dokonują oceny poszczególnych dostawców, biorąc po uwagę m.in.: jakość kontaktów handlowych, jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego czy wysokość obrotu osiąganego przez dany salon w relacjach z producentem.

 

Złota Siódemka Branży Meblarskiej

Złota Siódemka Branży Meblarskiej

Marka Meble Wójcik znalazła się wśród Złotej Siódemki Branży Meblarskiej. Są to firmy rekomendowane przez portal TVEXPO  za innowacyjność i najwyższą jakość. Marka Meble Wójcik otrzymała to wyróżnienie w kategorii kolekcje pokojowe za całą ofertę mebli, które łączą w sobie wysoką jakość, oryginalny design i przystępną cenę.

 

ZłotyMedal 2013

Złoty Medal MTP na Targach Mebli MEBLE POLSKA 2013

Kolekcje Linate i Madras marki Meble Wójcik zostały uhonorowane Złotym Medalem MTP. Nagroda jest przyznawana produktom, które spełniają kryteria najwyższej jakości, nowoczesności, innowacji, wytwarzanym w oparciu o najwyższej klasy technologie. Oceny dokonuje Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów branży meblarskiej.

 

Produkt Roku 2013 magazynu Meble Plus

"Produkt Roku 2013" magazynu Meble Plus

Magazyn Meble Plus przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. System "Porto" marki Meble Wójcik otrzymał wyróżnienie w kategorii jadalnia. 

 

Dobry Design 2013 magazynu Dobrze Mieszkaj

"Dobry Design 2013" magazynu Dobrze Mieszkaj

W konkursie Dobry Design 2013 w kategorii "Przestrzeń salonu" nagrodę otrzymała kolekcja Linate marki Meble Wójcik. Linate została doceniona za oryginalną linię i odważne połączenie kolorów (biel z aplikacjami o barwie Trufla), a także wykorzystanie praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, np. prowadnice w szufladach z cichym zamknięciem czy ergonomiczne rozwiązania bezuchwytowe. Jury konkursu, w skład którego weszło 100 architektów i projektantów wnętrz, nagrodziło aż 44 produkty w 10 kategoriach. Konkurs to inicjatywa, która ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. 

 

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych – 3 miejsce

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych – 3 miejsce

Marka Meble Wójcik zajęła kolejny rok z rzędu wysokie 3. miejsce w konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus. To najbardziej niezależny ranking w branży meblarskiej - przede wszystkim ze względu na kryteria oceny i jury, na które składają się przedstawiciele salonów meblowych. W 10-cio punktowej skali dokonują ocen poszczególnych dostawców, biorąc pod uwagę takie wartości jak jakość mebli, poziom obsługi, serwis czy współpraca.

Diament Forbesa 2012

"Diament Forbesa 2012"

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o., jeden z producentów marki Meble Wójcik, została wyróżniona prestiżową nagrodą "Diament Forbes" 2012. Nagroda jest przyznawana firmom, które najszybciej zwiększają wartość swoich obrotów. Przedsiębiorstwo nagrodzono w kategorii firm średnich. W konkursie bierze się pod uwagę takie czynniki jak: rentowności, bieżąca płynność finansowa oraz wynik finansowy i wartość kapitałów własnych w latach 2008 - 2010.

Diament Meblarstwa 2012

"Diament Meblarstwa 2012"

Szósta edycja konkursu wyłonila najlepsze na polskim rynku produkty w kilkunastu kategoriach. Nagroda "Diament Meblarstwa" jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

"Produkt Roku 2012" magazynu Meble Plus

Magazyn Meble Plus przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. System "Cova" marki Meble Wójcik został otrzymał wyróżnienie w kategorii salon. Kolekcja cechuje się płaskimi, masywnymi ramami, które – wg magazynu Meble Plus – świetnie współgrają z zaokrąglonymi frontami i eleganckim dekorem jesionu.

Odznaka honorowa za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla Leszka Wójcika

Odznaka honorowa za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla Leszka Wójcika

27 września 2011 roku odznaką uhonorowany został Leszek Wójcik, Prezes Zarządu Fabryki Mebli STOLPŁYT Sp. z o.o. i .WÓJCIK Fabryki Mebli Sp. z o.o. Odznaka honorowa to jednostopniowe wyróżnienie przyznawane za szczególne zasługi dla rozwoju województwa warmińsko - mazurskiego, które wykraczają poza podstawowe obowiązki zawodowe oraz dokonania przynoszące wymierne korzyści mieszkańcom regionu Warmii i Mazur.

Nagroda

Nagroda "Lider Przedsiębiorczości"

Lider Przedsiębiorczości "Pracodawca – Menadżer – Człowiek" to tytuł przyznany w województwie warmińsko-mazurskim dla firm, które nie poddały się trudnościom kryzysu i nie zredukowały zatrudnienia. Uzyskały go przedsiębiorstwa, które mają kluczowy wpływ na rozwój i dynamikę lokalnej gospodarki, a także stanowią ważne miejsce pracy dla mieszkańców regionu.

Nagroda za

Nagroda za "Najlepszy Pomysł Marketingowy"

Marka Meble Wójcik została uhonorowana nagrodą za "Najlepszy Pomysł Marketingowy" podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. Nagroda została przyznana za efektywność i spójność narzędzi marketingowych oraz za szybkie zbudowanie mocnej sieci dystrybucji. Marka w ciągu tylko trzech lat istnienia zdobyła sobie wiernych fanów jej design.

"Dobra Firma 2011" dziennika Rzeczpospolita

Drugi rok z rzędu Wójcik Fabryka Mebli znalazła się w gronie 20 firm uhonorowanych przez redakcję Rzeczpospolitej tytułem "Dobrej Firmy". Konkurs wyłania firmy najszybciej się rozwijające, a także dostosowujące swoją działalność do potrzeb rynku. W roku 2011 Wójcik Fabryka mebli uzyskała ten tytuł jako jedyne przedsiębiorstwo meblarskie.

"Gazela Biznesu 2010"

Wójcik Fabryka Mebli otrzymała tytuł "Gazeli Biznesu" w rankingu organizowanych przez magazyn "Puls Biznesu". Ranking ma na celu wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

"Dobra Firma 2010" dziennika Rzeczpospolita

Wójcik Fabryka Mebli uzyskała prestiżowy tytuł "Dobrej Firmy" przyznawanej co roku przez dziennik Rzeczpospolita. Przy wyborze laureatów bierze się pod uwagę dynamikę sprzedaży, rentowność, wzrost aktywów i kapitałów, a także potencjał przedsiębiorstwa do rozwoju. W gronie 20 najlepszych firm Wójcik Fabryka Mebli, pojawiła się jako jedyna z branży meblarskiej.

Venti – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Venti – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Złoty Medal MTP to najbardziej prestiżowa nagroda poznańskich targów, która może poszczycić się renomą i tradycją, a także dużym uznaniem wystawców krajowych i zagranicznych. Wójcik Fabryka Mebli otrzymała Złoty Medal za sypialnię Venti.

"Produkt Roku 2010" magazynu Meble Plus

Wójcik Fabryka Mebli uzyskała 2. miejsce w konkursie magazynu Meble Plus "Produkt Roku 2010" za kolekcję Xenon. Tytuł ten przyznano produktom odznaczającym się m.in.: wysokimi walorami wzorniczymi, użytkowymi i estetycznymi, wysoką jakością wykonania, nowatorstwem zastosowanych rozwiązań.

"Firma Roku 2009" magazynu Meble Plus

Wójcik Fabryka Mebli otrzymała tytuł "Firma Roku" w konkursie organizowanym przez magazyn Meble Plus. Wyprzedzając tak znane marki jak Bydgoskie Fabrybki Mebli czy Black Red White.

 

Newsletter