jesteś tutaj: strona główna > o nas > partnerzy
KATALOG
Pobierz katalog z naszą pełną ofertą
Newsletter
Zapisz się na newsletter!
SIEĆ SPRZEDAŻY
Kup meble blisko Ciebie!
PARTNERZY
Blum

BLUM

Firma BLUM to producent wysokiej jakości systemów okuć do mebli. Produkty marki BLUM przekonują swą przemyślaną konstrukcją, uznanym wzornictwem i trwałością. Mają budzić entuzjazm i zdziwienie, a z pracy w kuchni uczynić emocjonalne przeżycie. Swoich partnerów wspierają kompletną ofertą usług. Produkty firmy BLUM mają doskonale funkcjonować przez cały okres użytkowania mebli, czyli około 20 lat.

 

Pfleiderer

PFLEIDERER

Marka PFLEIDERER specjalizuje się w produkcji materiałów na bazie drewna stosowanych w meblarstwie, przemyśle wnętrzarskim i budownictwie. Dostarcza  płyty meblowe, blaty kuchenne, laminaty HPLoraz sztuczne okleiny do największych producentów mebli w Polsce oraz kilku tysięcy średnich i mniejszych firm branży meblowej. Zakłady produkcyjne w Grajewie i Wieruszowie istnieją na rynku od ponad 30 lat.

 

Hettich

HETTICH

HETTICH to jeden z czołowych producentów uchwytów, okuć, zawiasów i wszelkich systemów do wewnętrznego wyposażenia mebli. Oferta firmy HETTICH obejmuje szeroką skalę produktów, między innymi zawiasy na szklane i drewniane drzwi, prowadnice, szuflady do kuchni i mebli biurowych, okucia do drzwi składanych i przesuwnych, okucia łączące, zawieszki oraz systemy do wewnętrznego wyposażenia mebli.

 

Kronospan

KRONOSPAN

Marka KRONOSPAN jest obecnie największym na świecie producentem płyt MDF surowych oraz melaminowanych. Produkuje płyty wiórowe surowe i melaminowane oraz płyty HDF lakierowane. Oferta KRONOSPAN adresowana jest przede wszystkim do producentów mebli i wyrobów drewnopochodnych w Polsce i w Europie.

 

Newsletter