Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP BROB03
BIURKO 1S

Brolo

Wymiary:

szerokość: 90 cm
wysokość: 75 cm
głębokość: 50 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Biały Połysk
  Korpus:
  Dąb Catania/ Czarna Perła
  Front:
  Biały Połysk

Cechy i korzyści:

 

 • Niewielkie przestrzenie wymuszają na nas doskonałą organizację i dokładne zaplanowanie każdego centymetra powierzchni użytkowej. Nierzadko sypialnia staje się więc centrum życia zawodowego oraz miejscem wykonywania codziennego makijażu, doboru garderoby na wyjście oraz przechowywania. Nieduże biurko, które może pełnić również funkcję toaletki zmieści się nawet w bardzo małej sypialni, tworząc stylową przestrzeń do pracy lub jako funkcjonalna toaletka, do wykonania make up’u.
 • Biurko z szufladą, prezentowane w ramach serii Brolo doskonale sprawdza się w sypialni, urządzonej w stylu nowoczesnym lub loftowym. Mebel wykonany został w modnym połączeniu koloru drewna: Dąb Catania z Bielą w Połysku, zastosowaną dla frontu szuflady oraz elementami w odcieniu perłowej czerni. To zestawienie wraz z metalowym stelażem zamiast tradycyjnych nóżek gwarantuje unikalny efekt, który niezależnie od swojego wyjątkowego wyglądu pozwala dopasować wiele, zróżnicowanych kolorystycznie dodatków.
 • Stylowe biurko sprawdzi się w swej podstawowej roli nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Posiada zaledwie 50 cm głębokości, co nie ogranicza jego funkcjonalności. Mebel wykonany został z płyty wiórowej laminowanej (korpus), płyty MDF (front szuflady), metalu (nóżki).  Jego szuflada, osadzona na prowadnicach kulkowych umożliwia pełen wysuw. Do biurka można dokupić doskonale pasujące lustro, wyposażone w oświetlenie LED (typ BROL02), dzięki któremu stworzysz kompletną, praktyczną toaletkę.

 

879 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw  
Stopki: stelaż metalowy

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 120,2 cm
Szerokość: 53,4 cm
Wysokość: 10,5 cm
Waga: 24,02 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.  
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia