Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOK01
KOMODA 2D-3S

Lyon ciemny
Wyprzedaż

Wymiary:

szerokość: 157,6 cm
wysokość: 89,1 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Ciemny Szary/Platinium
  Ciemny Szary w Połysku
  Ciemny Szary/Platinium
  Ciemny Szary w Połysku
  Korpus:
  Ciemny Szary/Platinium
  Front, prawy bok komody:
  Ciemny Szary w Połysku

Cechy i korzyści:

 • Elegancka komoda z pełnymi, błyszczącymi frontami, za którymi znajdują się cztery przegrody, pomoże przechować wiele rzeczy, których nie chcemy eksponować w salonie, zaś trzy szuflady pomieszczą mnóstwo drobnych przedmiotów.
 • Na blacie komody możesz wyeksponować ciekawe elementy dekoracyjne - został on wykonany z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę.
 • Mebel wyposażony w wygodne rozwiązania bezuchwytowe oraz  prowadnice szuflad i zawiasy w drzwiach z systemem cichego domyku, co pozwala na komfortowe użytkowanie mebla.
 • Niezwykłym atutem kolekcji jest designerskie oświetlenie zintegrowane z korpusem, dzięki czemu zestawiając kilka elementów z kolekcji obok siebie, osiągniesz oryginalne efekty aranżacyjne.
 • Istnieje również możliwość zamontowania dodatkowego dotykowego włącznika oświetlenia jako alternatywy dla tradycyjnych włączników, często chowanych gdzieś na podłodze za meblem
 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
1219 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu
Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Prowadnice: cichy domyk
Zawiasy: cichy domyk
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash  (rekomendowany zimny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 47 zł (sugerowana cena brutto)                    
Stopki: tworzywo sztuczne  
Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 88,5 cm
Szerokość: 42,5 cm
Wysokość: 15 cm
Waga: 18 kg
Paczka 2
Długość: 79 cm
Szerokość: 52,5 cm
Wysokość: 10 cm
Waga: 19 kg
Paczka 3
Długość: 171 cm
Szerokość: 45,5 cm
Wysokość: 9,5 cm
Waga: 33 kg
Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                  

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą. 


Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 10.00 - 18.00
   
 
  Infolinia