Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP 31
KOMODA 5S

Pello
Wyprzedaż

Wymiary:

szerokość: 83 cm
wysokość: 113,9 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Sosna Laredo
  Sosna Laredo
  Front:
  Sosna Laredo

Cechy i korzyści:

 • Nieduża komoda wyposażona w pięć wysuwanych szuflad pomoże utrzymać porządek i zapewni wygodny dostęp do wielu drobiazgów. Możesz postawić ją w salonie. Doskonale sprawdzi się również w eleganckim gabinecie.
 • Komoda wykonana jest z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę.
 • Fronty szuflad wyposażone w nowoczesny i wygodny w użytkowaniu system bezuchwytowy.
389 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Prowadnice: kulkowe
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 120,5 cm
Szerokość: 44 cm
Wysokość: 16,5 cm
Waga: 41 kg

Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.

Zasady użytkowania:Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 10.00 - 18.00
   
 
  Infolinia