Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP LYOF01
KOMODA RTV 2S

Lyon ciemny
Promocja
Wyprzedaż

Wymiary:

szerokość: 146 cm
wysokość: 41,7 cm
głębokość: 42 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Ciemny Szary/Platinium
  Ciemny Szary w Połysku
  Ciemny Szary/Platinium
  Ciemny Szary w Połysku
  Korpus:
  Ciemny Szary/Platinium
  Front, boki szuflad:
  Ciemny Szary w Połysku

Cechy i korzyści:

 • Komoda RTV to doskonały mebel pod telewizor z dwoma pojemnymi szufladami do przechowywania płyt DVD oraz wszelkich gadżetów elektronicznych. Dzięki niemu Twoja bogata kolekcja filmów będzie zawsze pod ręką.
 • Prowadnice szuflad wyposażone są w system cichego domyku, który pozwala na komfortowe użytkowanie mebla.
 • Mebel wykonany z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę, dzięki czemu wieniec górny z powodzeniem sprawdzi się jako podest pod telewizor lub sprzęty RTV.
 • Mebel posiada oświetlenie zintegrowane z korpusem dostępne w standardzie, co oznacza, że w każdej chwili może posłużyć jako źródło nastrojowego światła w pomieszczeniu.
 • Można zakupić dodatkowo dotykowy włącznik oświetlenia, dzięki czemu w łatwy sposób włączysz oświetlenie - po prostu dotykając meble w wybranym miejscu bez konieczności montowania często nieporęcznych włączników.

 

 • Pamiętaj! Przed naklejeniem taśmy Led Flash, należy odpylić i odtłuścić powierzchnię mebla w miejscu wskazanym w instrukcji.
899
809 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu
Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
System bezuchwytowy
Prowadnice: cichy domyk
Oświetlenie konstrukcyjne: Led Flash (rekomendowany zimny odcień światła)
Dotykowy włącznik oświetlenia (dostepny w opcji) - 47 zł (sugerowana cena brutto)
Stopki: tworzywo sztuczne 
Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 97 cm
Szerokość: 44,5 cm
Wysokość: 9,5 cm
Waga: 14 kg
Paczka 2
Długość: 142 cm
Szerokość: 44,5 cm
Wysokość: 8 cm
Waga: 22 kg
Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą. 

 

Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.                       

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 08.00 - 16.00
   
 
  Infolinia