Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP 61
PÓŁKA

Pello

Wymiary:

szerokość: 135,3 cm
wysokość: 62 cm
głębokość: 22 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Sosna Laredo
  Sosna Laredo
  Sosna Laredo
  Sosna Laredo
  Półka:
  Sosna Laredo
  Płyta tylna:
  Sosna Laredo

Cechy i korzyści:

 • Półka ścienna to pomysł na dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy oraz świetne rozwiązanie, aby ożywić pustą ścianę. Możesz powiesić ją np. nad komodą RTV i wyeksponować pokaźny zbiór filmów i płyt.
 • Półka wykonana jest z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę.
 • Półkę można zawiesić na dowolnej wysokości (mocowania do ściany betonowej w komplecie).
179 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Półka: płyta wiórowa laminowana
Płyta tylna: płyta wiórowa laminowana 

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 144,5 cm
Szerokość: 65 cm
Wysokość: 4 cm
Waga: 18 kg

Montaż:  Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.


Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.