Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP MWST06
STÓŁ ROZKŁADANY

Lyon biały, Stoły
Nowość
Promocja

Wymiary:

szerokość: 160-235 cm
wysokość: 76 cm
głębokość: 90 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Alpin
  Biały Połysk
  Biały Alpin
  Biały Alpin
  Blat:
  Biały Połysk
  Nogi:
  Biały Alpin
  Elementy oskrzyni:
  Biały Alpin

Cechy i korzyści:

Przestronne wnętrza wymagają efektownych, doskonale dopasowanych elementów wyposażenia, których wymiary pasują do jego specyfiki. Unikalny, wyjątkowo duży stół rozkładany jest meblem, który doskonale wpisuje się w wystrój dużej, nowoczesnej jadalni oraz strefy dziennej.

Rozkładany stół duży z kolekcji LYON biały posiada 160 centymetrowy blat, gdzie wartość liczona jest w pozycji złożonej. Stół rozkłada się do długości 235 cm, przy szerokości 90 cm oraz wysokości 76,5 cm. Mebel wykonany został z płyty wiórowej laminowanej, wykazującej się odpornością na uszkodzenie, a także wysokie temperatury, co w przypadku mebla, na którym serwowane są posiłki jest bardzo praktyczne.

Przeznaczony do jadalni oraz pokoju dziennego, w którym wygospodarowana została strefa jadalniana stół duży rozkładany z kolekcji LYON biały zachwyca trwałością, ponadczasowym efektem wizualnym oraz funkcjonalnością. Dedykowany do przestronnych pomieszczeń stół duży rozkładany cechuje najwyższa jakość, widoczna w trakcie użytkowania. Stabilny, łatwo rozkładany stół z pewnością znajdzie zastosowanie we wnętrzu, urządzonym nowocześnie, luksusowo, z klasą. Efektowny stół świetnie będzie prezentował się wraz z krzesłami tapicerowanymi, drewnianymi. Efekt wzmocnią pozostałe elementy kolekcji LYON biały.

 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Blat: płyta wiórowa laminowana
Elementy oskrzyni: płyta wiórowa laminowana
Nogi: płyta wiórowa laminowana
Prowadnica: wysuw jednostronny Frontslide

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 151,6 cm
Szerokość: 32,8 cm
Wysokość: 18,2 cm
Waga: 32,9 kg
Paczka 2
Długość: 177,4 cm
Szerokość: 93,0 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 32,56 kg

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia