Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP 16
SZAFA NAROŻNA LEWA

Box

Wymiary:

szerokość: 150 cm
wysokość: 205,2 cm
głębokość: 121,8 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Sanremo Jasny
  Dąb Sanremo Jasny
  Korpus:
  Dąb Sanremo Jasny
  Front:
  Biały Alpejski
 • Dąb Sanremo Jasny
  Dąb Sanremo Jasny
  Aplikacje:
  Dąb Sanremo Jasny
 • Zielony Groszek
  Zielony Groszek
  Aplikacje:
  Zielony Groszek
 • Grafit
  Grafit
  Aplikacje:
  Grafit

Cechy i korzyści:

 • Szafa narożna kolekcji Box to najbardziej designerskie wyposażenie pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, jakie można sobie wyobrazić!
 • Mebel, dzięki swej nietypowej konstrukcji, z jednej strony pełni rolę a'la minigarderoby, której wnętrze jest zaopatrzone w jeden drążek na ubrania oraz pięć półek. Druga zaś strona szafy to funkcjonalny a'la regał wyposażony we wnęki, które można wypełnić kolorowymi boxami dostępnymi w następujących dekorach: Zielony Groszek, Grafit, San Remo Jasne (typ 13 i 15 - do zakupu osobno) - kolorystyka aranżacji zależy już tylko od wyobraźni i upodobań Twojej pociechy!
 • Kolorowy box może również posłużyć jako półka wieszana na ścianę w rozmaitych kierunkach, co bez wątpienia nada wnętrzu oryginalności.
 • Szafa wykonana jest z wytrzymałej płyty laminowanej odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę.  
1350 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu
Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Zawiasy: puszkowe 
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Stopki: tworzywo sztuczne
Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 105 cm
Szerokość: 57 cm
Wysokość: 12 cm
Waga: 30 kg
Paczka 2
Długość: 105,5 cm
Szerokość: 53,5 cm
Wysokość: 9 cm
Waga: 21 kg
Paczka 3
Długość: 136 cm
Szerokość: 95,5 cm
Wysokość: 6 cm
Waga: 34 kg
Paczka 4
Długość: 202 cm
Szerokość: 32 cm
Wysokość: 10,5 cm
Waga: 28 kg
Paczka 5
Długość: 210 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 5 cm
Waga: 22 kg
Paczka 6
Długość: 213 cm
Szerokość: 57 cm
Wysokość: 6 cm
Waga: 34 kg

Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.
                                                 
Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
                                          
Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.