Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP ALVV01R
WITRYNA 1D

Alverno
Nowość

Wymiary:

szerokość: 45,2 cm
wysokość: 173,8 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Korpus:
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem
  Front:
  Popiel/ Dąb Coast Evoke z nadrukiem

Cechy i korzyści:

 • Nowoczesne wyposażenie salonu podkreśla staranność Twojej aranżacji. Od pomysłu, poprzez projekt, aż po realizację liczą się szczegóły, dzięki którym efekt wizualny oraz funkcjonalność łączą się w przyjazne, pięknie zagospodarowane wnętrza. Jadalnia, salon, pokój dzienny to miejsca, z których korzystamy rodzinnie oraz podczas wizyt gości. Idealne będą w nich meble, zachwycające designem, solidnym wykonaniem oraz praktycznością użytkowania.
 • Wisząca witryna wysoka z kolekcji Alverno emanuje prostotą i nowoczesnością. Dzięki przeszkleniu w boku mebla i froncie (szkło hartowane) oraz połączeniu popielu z odcieniem naturalnego drewna (Dąb Coast Evoke), a także modnemu nadrukowi cyfrowemu z imitacją ryfli mebel wyróżnia się doskonałym wyglądem. Funkcjonalna witryna z przeszkleniem prezentuje się lekko i nowocześnie, oferując jednocześnie dużą pojemność przechowywania i ekspozycji. Połączenie frontów drzwiowych pełnych oraz przeszkleń pozwala na funkcjonalne zastosowanie mebla w małych, średnich i dużych pomieszczeniach.
 • Nowoczesna witryna świetnie sprawdza się w jadalni, pokoju dziennym oraz salonie, w których chcemy połączyć dostępność zastawy z możliwością ekspozycji szkła. Dostępne opcjonalnie oświetlenie wewnętrzne wzmacnia nowoczesny efekt wizualny, natomiast minimalistyczne, czarne uchwyty dodają witrynie nowoczesnego efektu. Szerokość: 45.2 cm, wysokość: 173.8 cm, głębokość: 40 cm.
899 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Front: płyta wiórowa laminowana/ płyta MDF
Uchwyty: tworzywo sztuczne
Szkło: front-hartowane, półki szklane- niehartowane
Zawiasy: puszkowe
Oświetlenie opcjonalne: Led Clips 2pkt- 76 zł/ Square 1pkt- 89zł

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 114,2 cm
Szerokość: 48,6 cm
Wysokość: 8,3 cm
Waga: 18,16 kg
Paczka 2
Długość: 193,4 cm
Szerokość: 41,4 cm
Wysokość: 5,8 cm
Waga: 24,24 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora /ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Podobne produkty

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia