jesteś tutaj: strona główna > o nas > aktualności > kolekcje meble wójcik dla dzieci i młodzieży z certyfikatem rodzicielskiego hit-u
KATALOG
Pobierz katalog z naszą pełną ofertą
Newsletter
Zapisz się na newsletter!
SIEĆ SPRZEDAŻY
Kup meble blisko Ciebie!
powrót
10.01.2017
Kolekcje Meble Wójcik dla dzieci i młodzieży z Certyfikatem Rodzicielskiego HIT-u

Meble dla dzieci muszą spełniać szereg wymagań. Powinny być praktyczne, solidne, bezpieczne oraz trafiać w wymagające gusta najmłodszych pociech i nastolatków. To prawdziwe wyzwanie dla producentów mebli. Marka Meble Wójcik była wielokrotnie nagradzana w różnych konkursach. Ostatnio kolekcje młodzieżowe marki (Alien, Amazon, Angel, Cayman i Hobby) otrzymały od ogólnopolskiego portalu sosrodzice.pl Certyfikat Rodzicielskiego HIT-u.


Wszystkie linie mebli dziecięcych i młodzieżowych marki Meble Wójcik otrzymały Certyfikat Rodzicielskiego HIT-u – wyróżnienie przyznawane markom przyjaznym dzieciom przez portal sosrodzice.pl. Portal istnieje już od 5 lat. Certyfikat otrzymały m.in. firmy: Szumiący Miś, Vitmat, Maltex Baby, Pharmaceris, Tula, Hortex, Canpol, Crayola, Mustela, Benbat, Bioderma, Ekowital, Baby Cap, Aniball, Świeżuch, First Bike, Tuli, BabySmart, Easylift, UnigelKids, Smart Eco Wash, Silikonove Colorove, MrB, Sylveco czy Vitammy Aura.

 

Certyfikat to dla nas ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane i trafiają w potrzeby dzieci oraz ich rodziców – mówi Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu marki Meble Wójcik. Portal sosrodzice.pl przyznał marce Certyfikat za szereg korzyści, jakie oferuje zarówno najmłodszym użytkownikom, jak i nastolatkom. – Doceniono między innymi trwałość i bezpieczeństwo, jakie gwarantują meble z naszych kolekcji. Są one wykonywane z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się o swoje pociechy nawet wtedy, kiedy ich dzieci mają najbardziej zwariowane pomysły na zabawy – tłumaczy Ewelina Wójcik.

 

Poza wytrzymałością mebli portal docenił również funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzają się od lat. Na przykład łóżka w kolekcjach dziecięcych stanowią doskonałą alternatywę dla piętrowego łóżka. To dzięki praktycznej, w pełni wysuwanej szufladzie na kółkach, która w razie potrzeby z łatwością zmienia się w dodatkowe miejsce do spania. Systemy charakteryzują się również tym, że zapewniają szerokie możliwości aranżacji młodzieżowej przestrzeni. Dzięki takim rozwiązaniom jak narożne szafy, które z powodzeniem pełnią funkcję małej garderoby czy praktyczne nadstawki nad biurko, każdy centymetr nawet najmniejszego pomieszczenia będzie maksymalnie wykorzystany.

 

Do tego liczą się także niebanalny design i możliwości dopasowania mebli do własnych potrzeb np. dzięki dowolności w wyborze aplikacji, co pozwala na szybkie zmiany niewielkim kosztem. Takie rozwiązanie zostało zastosowane np. w kolekcji Hobby, gdzie występują wymienne fronty w pięciu wariantach kolorystycznych: turkusie, wanilii, brązie, fiolecie lub dębie dzikim. Z kolei charakterystyczną cechą kolekcji Alien są trzy kolorowe listwy pomiędzy frontami oraz zestaw kolorowych naklejek, dzięki którym każdy nastolatek będzie miał nieskończenie wiele możliwości dekorowania swojego pokoju.

 

Ważnym argumentem, który zadecydował o przyznaniu Certyfikatu, była też stabilna pozycja marki na rynku. W tym roku Meble Wójcik obchodziły swoje 30-lecie.

 

Newsletter