Inspiracje i trendy

10 wiosennych aranżacji mieszkania - trendy, które warto znać

25 lutego 2022
Wiosna to pora roku, podczas której wszystko budzi się do życia i zaraża nas optymizmem. To doskonały czas na zmiany, nie tylko w naszym życiu, ale i w otoczeniu. Zmiana wystroju mieszkania wprowadzi do wnętrza pozytywną energię i doda nam sił do działania. Aby pozbyć się zimowej monotonii wcale nie musimy decydować się na wielkie zmiany.Przedstawiamy 10 pomysłów, dzięki którym możesz przygotować swoje mieszkanie na wiosnę.

Trendy wnętrzarskie 2022. Co będzie modne w aranżacji wnętrz?

25 stycznia 2022
Pierwszy miesiąc 2022 roku za nami. Najwyższa więc pora, by nieco bliżej przyjrzeć się temu, co czeka nas w tym sezonie pod względem najmodniejszych trendów aranżacji wnętrz. Czy będą to duże zmiany, czy moda na 2022 rok będzie jedynie przedłużeniem tendencji z poprzedniego sezonu? W tym artykule przedstawiamy najmodniejsze wnętrza nadchodzącego roku, które mogą zainspirować do wykreowania nowoczesnych, przytulnych i wygodnych przestrzeni.

Pokój dla bliźniaków aranżacje i inspiracje na ciekawe wnętrze!

18 listopada 2021
Umeblowanie pokoju dla dziecka to spore wyzwanie, szczególnie kiedy chcemy urządzić niewielką przestrzeń. Niemniej jednak to nic w porównaniu z próbą stworzenia komfortowego i praktycznego pokoju dla bliźniaków. Dwoje dzieci w jednym małym pomieszczeniu to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica bądź projektanta wnętrz. Jak można się domyślić, meble do pokoju dla bliźniaków muszą być dostosowane pod dwie osoby jednocześnie i nie mogą zajmować dużo miejsca. Jak więc stworzyć wnętrze, które pokochają Twoje pociechy? Przygotowaliśmy kilka ciekawych wskazówek oraz wybraliśmy meble, które powinny być odpowiedzią na pytanie: Jak urządzić mały pokój dla bliźniaków. Zapraszamy do lektury.

Poradnik wnętrzarski

Pokój dzienny i jadalnia

Wieczorny relaks przed telewizorem. Pełne śmiechu urodziny dziecka. Tutaj spędzisz najlepsze chwile dnia! ...

Sypialnia

Pobudki po odprężającej nocy i zapadanie w sen po ciężkim dniu. Sypialnia to Twój azyl w domu. Zobacz jak ...

Pokój młodzieżowy

Przestrzeń pełna energii i szalonych pomysłów, niczym kraina marzeń, pobudza wyobraźnię i kreatywność. ...

Aktualności

Sypialnia bez okna – aranżacja nietypowej sypialni

27 lipca 2022
Każdy z nas marzy o dużej sypialni. Niestety nie zawsze jest to możliwe, gdyż niektórzy muszą zadowolić się sypialnią bez okien. To bardzo często spotykane rozwiązanie w nowoczesnym budownictwie. Czy ma to jedynie same wady? Niewielka sypialnia bez okna wcale nie musi być przytłaczająca. Można obrócić to na swoją korzyść i w ciekawy sposób zaaranżować tak małą przestrzeń. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

O nas

Być może zabrzmi to jak slogan, ale dla nas meble to coś więcej, niż tylko przedmioty. To nasz sposób na życie. Firma Meble Wójcik zaczynała, jako mały zakład stolarski. Od ponad 30 lat sporo się u nas zmieniło. Jesteśmy popularnym pracodawcą w regionie i doceniono nas w Europie jako producenta mebli...

więcej