Inspiracje i trendy

Jak urządzić królestwo Twojego dziecka? Sprawdź!

18 czerwca 2021
Kolorowy czy pastelowy? Wyszukany, a może uniwersalny stylistycznie? Na chwilę czy ma dorastać razem z dzieckiem? To tylko kilka pytań, które zadajesz sobie planując aranżację przestrzeni dedykowanej młodszym domownikom. Razem z Jagodą z Lovingit.pl podpowiadamy, co jest ważne przy projektowaniu pokoju dziecięcego, aby spełniał marzenia i wymagania przedszkolaka czy małego ucznia.

5 pomysłów na komodę w salonie, jaką wybrać, gdzie ustawić oraz czym przyozdobić

08 czerwca 2021
Każdy pragnie mieszkać komfortowo, w przytulnych wnętrzach, w otoczeniu eleganckich mebli i dodatków. Z tego względu często aranżujemy przestrzenie, jakie nas otaczają w określonych stylach – takich, jakie są dla nas najbliższe, mowa tu o guście i upodobaniach. Nie można jednak zapominać, iż każda przestrzeń nawet najbardziej minimalistyczna powinna być praktyczna.

Lustra we wnętrzach – dodatki o wielu zaletach

08 czerwca 2021
Lustro to element domowego wnętrza, które pełni zarówno praktyczną, jak i wizualną funkcję. Dla wielu kojarzy się przede wszystkim z łazienką, jednak zdecydowanie można znaleźć dla niego wiele innych miejsc. Wystarczy wybór odpowiedniej wielkości, kształtu oraz ramy, a z pewnością stanie się ono niezastąpionym wyposażeniem przestrzeni. Do jakiego wnętrza pasuje lustro? Na jakiej wysokości najlepiej je zawiesić, jak optycznie powiększyć pomieszczenie za jego pomocą oraz czy ma ono ogromne znaczenie dla wnętrza – tego dowiecie się w naszym wpisie! Zapraszamy do lektury.

Poradnik wnętrzarski

Pokój dzienny i jadalnia

Wieczorny relaks przed telewizorem. Pełne śmiechu urodziny dziecka. Tutaj spędzisz najlepsze chwile dnia! ...

Sypialnia

Pobudki po odprężającej nocy i zapadanie w sen po ciężkim dniu. Sypialnia to Twój azyl w domu. Zobacz jak ...

Pokój młodzieżowy

Przestrzeń pełna energii i szalonych pomysłów, niczym kraina marzeń, pobudza wyobraźnię i kreatywność. ...

Aktualności

Wybieramy regał do pokoju młodzieżowego, czyli jak urządzić pokój dla dziewczyny – Poznaj inspiracje i pomysły!

18 sierpnia 2021
Wykonując aranżację pokoju młodzieżowego dla dziewczyny, stajemy przed całkiem sporym wyzwaniem. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko upodobania dorastającej dziewczyny, ale również i aktualne trendy. Nie jest to aranżacja wykonywana dla nas,tylko dla osoby o prawdopodobnie całkiem odmiennym guście. Co więcej, aranżacja będzie musiała posłużyć przez co najmniej kilka najbliższych lat. Z tego względu nasz projekt powinien zawierać uniwersalne rozwiązania takie jak regał młodzieżowy, biurko, szafę oraz inne meble do pokoju młodzieżowego, które po konsultacji z córką zostaną zaakceptowane. Podpowiadamy więc, jak urządzić pokój młodzieżowy dla dziewczyny, aby był praktyczny, zgodny za najnowszymi trendami oraz przede wszystkim komfortowy. Zapraszamy!

O nas

Być może zabrzmi to jak slogan, ale dla nas meble to coś więcej, niż tylko przedmioty. To nasz sposób na życie. Firma Meble Wójcik zaczynała, jako mały zakład stolarski. Od ponad 30 lat sporo się u nas zmieniło. Jesteśmy popularnym pracodawcą w regionie i doceniono nas w Europie jako producenta mebli...

więcej