jesteś tutaj: strona główna > o nas > faq - częste pytania
KATALOG
Pobierz katalog z naszą pełną ofertą
Newsletter
Zapisz się na newsletter!
SIEĆ SPRZEDAŻY
Kup meble blisko Ciebie!
FAQ - częste pytania
1.
W jaki sposób można zamówić meble?
Producent marki Meble Wójcik nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Realizowane są jedynie zamówienia sklepów partnerskich, zatem prosimy o kontakt bezpośrednio z jednym ze sklepów znajdujących się na ostatniej stronie katalogu Meble Wójcik bądź na stronie internetowej [LINK]
2.
Czy meble są dostępne w innych wariantach kolorystycznych?
Wszystkie systemy marki Meble Wójcik dostępne są jedynie w kolorystyce prezentowanej w katalogu i na stronie internetowej [LINK].
(Producent zastrzega, iż kolory prezentowane w katalogu bądź na stronie internetowej mogą nieznacznie różnić się od oryginału ze względu na ograniczenia techniki zdjęciowej)
3.
Czy można domówić jakiś element pod indywidualny wymiar Klienta?
Marka Meble Wójcik oferuje wyłącznie gotowe rozwiązania w postaci systemów bądź pojedynczych mebli. Bryły dostępne są jedynie w specyfikacji prezentowanej w katalogu bądź na stronie internetowej i nie ma możliwości realizowania indywidualnych zamówień.
4.
Jaki jest czas realizacji zamówień?
Czas realizacji zamówień to 2-4 tygodnie od daty złożenia zamówienia przez sklep partnerski.
5.
Jaki jest czas realizacji reklamacji?
Producent ma maksymalnie 4 tygodnie na realizację reklamacji zgłoszonej przez sklep. Decyduje data zgłoszenia reklamacji przez sklep partnerski, nie przez Klienta indywidualnego. Prosimy o uzgadnianie wszelkich szczegółów dotyczących reklamacji ze sklepem, w którym dokonany był zakup.
6.
Czy istnieje możliwość domówienia pojedynczego elementu, który uległ zniszczeniu?
Jeśli uszkodzenie mebla nastąpiło z winy użytkownika, istnieje możliwość domówienia poszczególnego elementu w ramach reklamacji płatnej. O szczegóły prosimy pytać w sklepie, w którym dokonany był zakup.
7.
Czy można zamówić meble zmontowane?
Meble spod marki Meble Wójcik sprzedawane są wyłącznie w paczkach do własnoręcznego montażu. Niektóre ze sklepów partnerskich oferują usługę montażu mebli, zatem prosimy w tej sprawie o kontakt bezpośrednio ze sklepem.
8.
Gdzie mogę dokonać zakupu produktów marki Meble Wójcik?
Meble Wójcik dostępne są w ponad 300 salonach w całej Polsce. Aby znaleźć salon najbliższy miejsca zamieszkania, zapraszamy do działu ‘Sieć sprzedaży’ [LINK]
9.
Czy istnieje możliwość zakupu mebli przez Internet?
Marka Meble Wójcik nie prowadzi sklepu internetowego ani sprzedaży elektronicznej swoich produktów. Istnieje za to możliwość doboru produktów z oferty i kalkulacji cen – z wykorzystaniem kalkulatora cenowego. Do zakupu wybranych produktów zapraszamy do salonów mebli, w ramach których znajdują się stoiska marki Meble Wójcik. Adresy salonów znajdą Państwo w dziale ‘Sieć sprzedaży’ [LINK]
10.
Czy marka Meble Wójcik posiada swoje własne salony?
Nie. Cała sprzedaż prowadzona jest w renomowanych salonach, z którymi współpracuje marka Meble Wójcik. Zaliczają się do nich między innymi takie sieci jak: Agata Meble czy Emilia Meble oraz szereg innych lokalizacji. Pełna lista znajduje się w dziale ‘Sieć sprzedaży’ [LINK]
11.
Czy ceny przedstawione na stronie internetowej Meble Wójcik są cenami obowiązującymi w salonach w Polsce?
Ceny na stronie internetowej marki Meble Wójcik są cenami sugerowanymi. Tym niemniej każdy z salonów ustala swoje ceny, po których sprzedawane są produkty Meble Wójcik, stąd sugerujemy każdorazowe sprawdzenie ich w odpowiednich salonach. Wykaz placówek znajdziecie Państwo tutaj: [LINK]
12.
Czy na zakupione w salonach meble otrzymuję gwarancję? Jeśli tak, to na jaki okres?
Zgodnie z ustawą meble marki Meble Wójcik obejmuje 2-letnia gwarancja.
13.
Czym są: Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o. oraz Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.?
Wymienione powyżej podmioty to producenci marki Meble Wójcik – firmy, które produkują meble od ponad 25 lat, sprzedając je jednocześnie na rynki zagraniczne. Meble Wójcik to marka stworzona z myślą o polskim rynku, odpowiadająca rodzimym gustom i warunkom mieszkaniowym. Sprzedaż pod marką Meble Wójcik na rodzimym rynku prowadzona jest od roku 2008.
14.
Gdzie można znaleźć zasady użytkowania i konserwacji Mebli Wójcik.
Każda bryła posiada załączoną instrukcję montażu, gdzie na ostatniej stronie znajdują się właśnie zasady użytkowania i konserwacji mebli. Gorąco zalecamy do stosowania się do tych zaleceń w celu lepszej ochrony mebli.
Newsletter