Aktualności

10 wiosennych aranżacji mieszkania - trendy, które warto znać

25 Luty 2022
Wiosna to pora roku, podczas której wszystko budzi się do życia i zaraża nas optymizmem. To doskonały czas na zmiany, nie tylko w naszym życiu, ale i w otoczeniu. Zmiana wystroju mieszkania wprowadzi do wnętrza pozytywną energię i doda nam sił do działania. Aby pozbyć się zimowej monotonii wcale nie musimy decydować się na wielkie zmiany.Przedstawiamy 10 pomysłów, dzięki którym możesz przygotować swoje mieszkanie na wiosnę.

Męska sypialnia w nowoczesnym stylu – jak ją urządzić?

22 Luty 2022
W mieszkaniu mężczyzny wcale nie musi panować stylowy bałagan, jak chciałby stereotyp. Dzisiejsi mężczyźni mają wyszukany gust do designu i potrafią urządzić swój dom spójnie, modnie i zgodnie ze swoimi potrzebami. Męska sypialnia może być tego najlepszym dowodem. Jeśli szukacie na nią pomysłu, przeczytajcie poniższy tekst. Mamy nadzieję, że Was zainspiruje.

Mała jadalnia w mieszkaniu – jak ją urządzić?

21 Luty 2022
We wnętrzach o niewielkim metrażu, aranżacja jadalni bywa wyzwaniem. Każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Trudno wygospodarować na ten cel osobne pomieszczenie, ale osobną strefę, która będzie miejscem wspólnych spotkań przy posiłku i nie tylko, już nieco łatwiej. Oto kilka porad, które pomogą Wam stworzyć komfortową i przytulną jadalnianą przestrzeń.

Trendy wnętrzarskie 2022. Co będzie modne w aranżacji wnętrz?

25 Styczeń 2022
Pierwszy miesiąc 2022 roku za nami. Najwyższa więc pora, by nieco bliżej przyjrzeć się temu, co czeka nas w tym sezonie pod względem najmodniejszych trendów aranżacji wnętrz. Czy będą to duże zmiany, czy moda na 2022 rok będzie jedynie przedłużeniem tendencji z poprzedniego sezonu? W tym artykule przedstawiamy najmodniejsze wnętrza nadchodzącego roku, które mogą zainspirować do wykreowania nowoczesnych, przytulnych i wygodnych przestrzeni.

Garderoba na poddaszu, czyli nie taki diabeł straszny!

14 Styczeń 2022
Wbrew powszechnym opiniom urządzenie garderoby na poddaszu wcale nie musi być trudne, bardzo kosztowne i męczące. W garderobie pod skosem zaadaptujesz bowiem wiele uniwersalnych rozwiązań, które pomimo wnęk i krzywizn doskonale dadzą sobie radę. Ponadto istnieje naprawdę sporo prostych sposobów na to, aby garderoba na poddaszu nie odbiegała swoją funkcjonalnością od tej zorganizowanej w zwykłym pomieszczeniu. Jakie to sposoby? Już podpowiadamy!

Pokój dla bliźniaków aranżacje i inspiracje na ciekawe wnętrze!

18 Listopad 2021
Umeblowanie pokoju dla dziecka to spore wyzwanie, szczególnie kiedy chcemy urządzić niewielką przestrzeń. Niemniej jednak to nic w porównaniu z próbą stworzenia komfortowego i praktycznego pokoju dla bliźniaków. Dwoje dzieci w jednym małym pomieszczeniu to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica bądź projektanta wnętrz. Jak można się domyślić, meble do pokoju dla bliźniaków muszą być dostosowane pod dwie osoby jednocześnie i nie mogą zajmować dużo miejsca. Jak więc stworzyć wnętrze, które pokochają Twoje pociechy? Przygotowaliśmy kilka ciekawych wskazówek oraz wybraliśmy meble, które powinny być odpowiedzią na pytanie: Jak urządzić mały pokój dla bliźniaków. Zapraszamy do lektury.
  1  2  3  4  5  6  7