Inspiracje i trendy

10 wiosennych aranżacji mieszkania - trendy, które warto znać

25 Luty 2022
Wiosna to pora roku, podczas której wszystko budzi się do życia i zaraża nas optymizmem. To doskonały czas na zmiany, nie tylko w naszym życiu, ale i w otoczeniu. Zmiana wystroju mieszkania wprowadzi do wnętrza pozytywną energię i doda nam sił do działania. Aby pozbyć się zimowej monotonii wcale nie musimy decydować się na wielkie zmiany.Przedstawiamy 10 pomysłów, dzięki którym możesz przygotować swoje mieszkanie na wiosnę.

Trendy wnętrzarskie 2022. Co będzie modne w aranżacji wnętrz?

25 Styczeń 2022
Pierwszy miesiąc 2022 roku za nami. Najwyższa więc pora, by nieco bliżej przyjrzeć się temu, co czeka nas w tym sezonie pod względem najmodniejszych trendów aranżacji wnętrz. Czy będą to duże zmiany, czy moda na 2022 rok będzie jedynie przedłużeniem tendencji z poprzedniego sezonu? W tym artykule przedstawiamy najmodniejsze wnętrza nadchodzącego roku, które mogą zainspirować do wykreowania nowoczesnych, przytulnych i wygodnych przestrzeni.

Pokój dla bliźniaków aranżacje i inspiracje na ciekawe wnętrze!

18 Listopad 2021
Umeblowanie pokoju dla dziecka to spore wyzwanie, szczególnie kiedy chcemy urządzić niewielką przestrzeń. Niemniej jednak to nic w porównaniu z próbą stworzenia komfortowego i praktycznego pokoju dla bliźniaków. Dwoje dzieci w jednym małym pomieszczeniu to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica bądź projektanta wnętrz. Jak można się domyślić, meble do pokoju dla bliźniaków muszą być dostosowane pod dwie osoby jednocześnie i nie mogą zajmować dużo miejsca. Jak więc stworzyć wnętrze, które pokochają Twoje pociechy? Przygotowaliśmy kilka ciekawych wskazówek oraz wybraliśmy meble, które powinny być odpowiedzią na pytanie: Jak urządzić mały pokój dla bliźniaków. Zapraszamy do lektury.

Co mówią aktualne trendy? Modne krzesła do Twojego mieszkania

29 Październik 2021
Karuzela zmieniających się co sezon trendów wnętrzarskich może przyprawiać o zawrót głowy. Gdy pojawiają się nowe pomysły, stare często odchodzą w zapomnienie. Ale czy wszystkie? Skąd wiedzieć, które trendy należy uznać za melodię przeszłości, a które wciąż powinniśmy mieć na uwadze? W tym wpisie robimy krótki przegląd, przedstawiając modne krzesła 2021.

Krzesła kolorowe – trend, który zostanie z nami na dłużej

27 Wrzesień 2021
Po długiej dominacji bieli i szarości, w naszych wnętrzach zagościły kolory i wszystko wskazuje na to, że to nie tylko przejściowy trend. Eklektyzm i zabawa barwą czy fakturami dodaje wnętrzom charakteru i sprawia, że są przytulne i energetyczne. Jednym ze sposobów na wprowadzenie barw do wnętrz są odpowiednio dobrane akcenty – na przykład kolorowe krzesła. Czym kierować się podczas ich wyboru i jak je łączyć? Oto nasze wskazówki.

Jak urządzić królestwo Twojego dziecka? Sprawdź!

18 Czerwiec 2021
Kolorowy czy pastelowy? Wyszukany, a może uniwersalny stylistycznie? Na chwilę czy ma dorastać razem z dzieckiem? To tylko kilka pytań, które zadajesz sobie planując aranżację przestrzeni dedykowanej młodszym domownikom. Razem z Jagodą z Lovingit.pl podpowiadamy, co jest ważne przy projektowaniu pokoju dziecięcego, aby spełniał marzenia i wymagania przedszkolaka czy małego ucznia.
1  2  3  4  5  6  7