Inspiracje i trendy

Pokój dla bliźniaków aranżacje i inspiracje na ciekawe wnętrze!

18 Listopad 2021
Umeblowanie pokoju dla dziecka to spore wyzwanie, szczególnie kiedy chcemy urządzić niewielką przestrzeń. Niemniej jednak to nic w porównaniu z próbą stworzenia komfortowego i praktycznego pokoju dla bliźniaków. Dwoje dzieci w jednym małym pomieszczeniu to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica bądź projektanta wnętrz. Jak można się domyślić, meble do pokoju dla bliźniaków muszą być dostosowane pod dwie osoby jednocześnie i nie mogą zajmować dużo miejsca. Jak więc stworzyć wnętrze, które pokochają Twoje pociechy? Przygotowaliśmy kilka ciekawych wskazówek oraz wybraliśmy meble, które powinny być odpowiedzią na pytanie: Jak urządzić mały pokój dla bliźniaków. Zapraszamy do lektury.

Co mówią aktualne trendy? Modne krzesła do Twojego mieszkania

29 Październik 2021
Karuzela zmieniających się co sezon trendów wnętrzarskich może przyprawiać o zawrót głowy. Gdy pojawiają się nowe pomysły, stare często odchodzą w zapomnienie. Ale czy wszystkie? Skąd wiedzieć, które trendy należy uznać za melodię przeszłości, a które wciąż powinniśmy mieć na uwadze? W tym wpisie robimy krótki przegląd, przedstawiając modne krzesła 2021.

Krzesła kolorowe – trend, który zostanie z nami na dłużej

27 Wrzesień 2021
Po długiej dominacji bieli i szarości, w naszych wnętrzach zagościły kolory i wszystko wskazuje na to, że to nie tylko przejściowy trend. Eklektyzm i zabawa barwą czy fakturami dodaje wnętrzom charakteru i sprawia, że są przytulne i energetyczne. Jednym ze sposobów na wprowadzenie barw do wnętrz są odpowiednio dobrane akcenty – na przykład kolorowe krzesła. Czym kierować się podczas ich wyboru i jak je łączyć? Oto nasze wskazówki.

Jak urządzić królestwo Twojego dziecka? Sprawdź!

18 Czerwiec 2021
Kolorowy czy pastelowy? Wyszukany, a może uniwersalny stylistycznie? Na chwilę czy ma dorastać razem z dzieckiem? To tylko kilka pytań, które zadajesz sobie planując aranżację przestrzeni dedykowanej młodszym domownikom. Razem z Jagodą z Lovingit.pl podpowiadamy, co jest ważne przy projektowaniu pokoju dziecięcego, aby spełniał marzenia i wymagania przedszkolaka czy małego ucznia.

5 pomysłów na komodę w salonie, jaką wybrać, gdzie ustawić oraz czym przyozdobić

08 Czerwiec 2021
Każdy pragnie mieszkać komfortowo, w przytulnych wnętrzach, w otoczeniu eleganckich mebli i dodatków. Z tego względu często aranżujemy przestrzenie, jakie nas otaczają w określonych stylach – takich, jakie są dla nas najbliższe, mowa tu o guście i upodobaniach. Nie można jednak zapominać, iż każda przestrzeń nawet najbardziej minimalistyczna powinna być praktyczna.

Lustra we wnętrzach – dodatki o wielu zaletach

08 Czerwiec 2021
Lustro to element domowego wnętrza, które pełni zarówno praktyczną, jak i wizualną funkcję. Dla wielu kojarzy się przede wszystkim z łazienką, jednak zdecydowanie można znaleźć dla niego wiele innych miejsc. Wystarczy wybór odpowiedniej wielkości, kształtu oraz ramy, a z pewnością stanie się ono niezastąpionym wyposażeniem przestrzeni. Do jakiego wnętrza pasuje lustro? Na jakiej wysokości najlepiej je zawiesić, jak optycznie powiększyć pomieszczenie za jego pomocą oraz czy ma ono ogromne znaczenie dla wnętrza – tego dowiecie się w naszym wpisie! Zapraszamy do lektury.
1  2  3  4  5  6  7