O nas

Każdego dnia budzisz się w łóżku. Jesz przy stole śniadanie. Z szafy wyciągasz ubrania. W garderobie z wieszaka ściągasz kurtkę i wychodzisz do pracy. Prawdopodobnie nie myślisz za dużo o meblach, które Cię otaczają. To naturalne.

Dla naszego zespołu meble stanowią jednak sporą część życia. Patrzymy na nie w zupełnie odmienny sposób. Każdy typ mebla – biurko, regał, łóżko czy stół mają do odegrania każdego dnia dyskretną, ale ważną rolę dla Twojej rodziny. Wiemy, jak sprawić, żeby spełniały Twoje oczekiwania – te estetyczne i funkcjonalne, o których może czasem nawet nie myślisz. Chcemy, aby nasze meble pomagały wyrażać Twój wyjątkowy charakter i stały się towarzyszami w codziennym życiu przez lata.

O meblach wiemy całkiem sporo. To taka rodzinna tradycja. Firma Meble Wójcik została założona przez Leszka Wójcika w 1986 roku. Wtedy był to pojedynczy zakład produkcyjny. Teraz – trzy nowoczesne fabryki, zatrudniające łącznie ponad 1500 osób. Nasze kolekcje (jak np. Lyon, Summer czy Toronto) doceniane są w całej Europie. Udało się nam rozwinąć przez te 30 lat i nie mała w tym zasługa naszych klientów. Więcej o Meble Wójcik możesz dowiedzieć się tutaj.

Naszą misją jest dostarczenie produktów oryginalnych, wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Bez względu na to, jaki rodzaj pomieszczenia wyposażasz – kuchnię, łazienkę, salon czy pokój dla dzieci. To, czego się z pewnością doskonale nauczyliśmy przez trzy dekady na rynku, to fakt, iż urządzanie pomieszczeń – bez względu, czy w małych mieszkaniach, czy dużych domach, jest zawsze trudne! Jaki styl nadać jadalni? W jaki sposób ergonomicznie urządzić domowe miejsce do pracy? Jaka komoda będzie pasować do nowej witryny?

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pomóc Ci w tym niemałym wyzwaniu. Właśnie dlatego prowadzimy niniejszego bloga. Znajdziesz tutaj Inspiracje i trendy, w których staramy się przybliżyć najciekawsze pomysły aranżacyjne i dekoratorskie z całego świata. Z kolei w Poradniku wnętrzarskim podpowiadamy, jak sprawić, aby Twoje mieszkanie było jeszcze bardziej dopasowane do Ciebie. Nie musisz samodzielnie szukać ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz – robimy to za Ciebie!

Jeszcze więcej inspiracji i porad znajdziesz na naszym Facebooku i Instagramie.