Aktualności

Ponadczasowa i elegancka - zajrzyj do sypialni widzianej oczami Kasi

24 Maj 2021
Niezależnie od metrażu jakim dysponujemy, sypialnia jest wyjątkowym miejscem, w którym po całym dniu możemy ukoić zmysły, odprężyć się i wypocząć. To przestrzeń, która powinna sprzyjać prywatności, lecz co równie istotne – być dopasowana do naszych potrzeb i gustu. Jeśli marzy Ci się ponadczasowe wnętrze, które będzie eleganckie, stonowane, a zarazem proste i funkcjonalne, dobrze, że tu jesteś. Sprawdź, jakie pomysły i rozwiązania zaproponowała w swojej realizacji Kasia z bloga Conchita Home.

Aranżujemy odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu

11 Maj 2021
Panująca obecnie sytuacja związana z pandemią, wymusiła na społeczeństwie dokonania pewnych zmian w celu kontynuowania pracy, nauki oraz wielu innych czynności w formie zdalnej. Zakup nowych komputerów, słuchawek, kamerek i mikrofonów stał się oczywistością, podobnie jak przygotowanie kącika do pracy w domu. Jak powinno wyglądać takie miejsce do pracy w domu? Z jednej strony to bardzo łatwe pytanie, z drugiej wymaga od nas dokładnego przeanalizowania poszczególnych mebli, wyposażenia oraz stylu, w jakim chcemy stworzyć nasze biuro. Pokazujemy kilka pomysłów jak urządzić miejsce do pracy w domu.

Jak zaaranżować małe mieszkanie?

07 Maj 2021
Wiemy, jak ważne jest umeblowanie własnych czterech kątów – wybór kanapy do salonu, łóżka do sypialni czy szafki do łazienki… Każdy mebel przechodzi niezwykle dokładną selekcję przyszłego właściciela. Im mniejszą przestrzeń mamy do dyspozycji, tym bardziej skrupulatnie musimy podejść do tematu jej aranżacji. Tu każdy metr ma znaczenie, dlatego nim zabierzecie się za meblowanie niewielkiego wnętrza, zapoznajcie się z naszym poradnikiem, jak zaaranżować małe mieszkanie.

Jak stworzyć nowoczesny przedpokój?

09 Kwiecień 2021
Praktyczny przedpokój to zaleta każdego domu. Zwłaszcza, gdy idzie w parze z estetyką. To pomieszczenie pełni wielofunkcyjną rolę. Jest miejscem do przechowywania okryć wierzchnich, obuwia, toreb, plecaków, szali. To właśnie w przedpokoju z lustrem oceniamy swoją finalną stylizację do wyjścia lub przetrzymujemy tam przedmioty, takie jak: parasole czy artykuły do sprzątania domu. Nie dziwi więc fakt, dlaczego tak istotna jest odpowiednia aranżacja przedpokoju. Zatem, jak urządzić to wnętrze, aby spełniało wszystkie nasze oczekiwania i jednocześnie było nowoczesne? Dowiedz się z naszego wpisu!

Trendy wnętrzarskie na wiosnę 2021

31 Marzec 2021
Zima stopniowo dobiega końca, a z nią przychodzi ocieplenie klimatu zarówno w przyrodzie, jak również i we wnętrzach. Jako trendy na wiosnę 2021 można wskazać w dalszym ciągu nurt natury, który zdecydowanie był podkreślany w roku ubiegłym. Natura jak się okazuje będzie motywem przewodnim w wiosennych aranżacjach. Trendy wnętrzarskie na wiosnę 2021, to przede wszystkim naturalne kolory oraz materiały. We wnętrzach dominować będzie spokój, harmonia oraz wyciszenie.

Wielkanocne dekoracje 2021

29 Marzec 2021
Wielkimi krokami zbliżają się święta wielkanocne. Czas radości, miłości i świętowania z najbliższymi. Dekorowanie pisanek, przygotowywanie święconki, pieczenie ciast czy przyrządzanie pozostałych, świątecznych specjałów… To wszystko przed nami! Spraw, aby te święta były wyjątkowe, a towarzyszący im nastrój wypełniał ciepłem każdy kąt. Prezentujemy nasze inspiracje na wielkanocne dekoracje 2021.
  3  4  5  6  7  8  9