Poradnik Wnętrzarski

Jak stworzyć nowoczesny przedpokój?

09 Kwiecień 2021
Praktyczny przedpokój to zaleta każdego domu. Zwłaszcza, gdy idzie w parze z estetyką. To pomieszczenie pełni wielofunkcyjną rolę. Jest miejscem do przechowywania okryć wierzchnich, obuwia, toreb, plecaków, szali. To właśnie w przedpokoju z lustrem oceniamy swoją finalną stylizację do wyjścia lub przetrzymujemy tam przedmioty, takie jak: parasole czy artykuły do sprzątania domu. Nie dziwi więc fakt, dlaczego tak istotna jest odpowiednia aranżacja przedpokoju. Zatem, jak urządzić to wnętrze, aby spełniało wszystkie nasze oczekiwania i jednocześnie było nowoczesne? Dowiedz się z naszego wpisu!

Trendy wnętrzarskie na wiosnę 2021

31 Marzec 2021
Zima stopniowo dobiega końca, a z nią przychodzi ocieplenie klimatu zarówno w przyrodzie, jak również i we wnętrzach. Jako trendy na wiosnę 2021 można wskazać w dalszym ciągu nurt natury, który zdecydowanie był podkreślany w roku ubiegłym. Natura jak się okazuje będzie motywem przewodnim w wiosennych aranżacjach. Trendy wnętrzarskie na wiosnę 2021, to przede wszystkim naturalne kolory oraz materiały. We wnętrzach dominować będzie spokój, harmonia oraz wyciszenie.

Jak wybrać meble do sypialni?

17 Luty 2021
Łóżko, to właśnie ono odgrywał główną rolę w każdej sypialni. Wygodne, dużei takie, które pozwala na błogi wypoczynek, zarówno po ciężkim dniu w pracy, jaki podczas leniwych, weekendowych poranków, jest marzeniem każdego. Oczywiście nasze ulubione, domowe pomieszczenie, również nie obędzie się bez pozostałych elementów jak: szafa, komoda czy stolik nocny. Wszystko razem powinno tworzyć spójną całość. Jak wybrać meble do sypialni i zaprojektować ją funkcjonalnie, ale i przyjemnie dla oka? Sprawdź w naszym wpisie.

Trendy wnętrzarskie 2021 – powrót do normalności oraz nowa nadzieja w inspiracjach na modne wnętrza!

28 Grudzień 2020
Trendy wnętrzarskie to temat, który nie lubi sztampy. Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami 2021 rokiem pojawiają się pierwsze artykuły, sugerujące czym należy się inspirować w nadchodzącym czasie. Znajdziemy w nich liczne informacje o tym, co będzie najmodniejsze w naszych wnętrzach, oraz na co zwracać uwagę przy dekorowaniu naszych mieszkań i domów. Trendy wnętrzarskie w 2021 roku wyznacza pragnienie ucieczki od współczesnych problemów oraz chęć powrotu do natury. Po ciężkim 2020 roku każdy pragnie odetchnąć.

Przedpokój z lustrem, czyli jak dobrze zaaranżować przestrzeń, będącą wizytówką domu?

04 Grudzień 2020
Przedpokój jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w naszych mieszkaniach. To właśnie tu witamy gości, odkładamy torby, płaszcze, a nawet po raz ostatni przed wyjściem, poprawiamy swój wygląd. Wnętrze to pełni zatem funkcję kilku pomieszczeń jednocześnie, które w zależności od okoliczności, dopasowuje się do naszych potrzeb. Jak zatem urządzić to niepozornie wymagające pomieszczenie, tak aby było nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne? Odpowiedź jest prosta! Zadbaj o odpowiednie lustro, które nada twojemu przedpokojowi wyjątkowego charakteru!

Optyczne triki we wnętrzach – odmień swoją przestrzeń!

04 Grudzień 2020
Niezależnie od zabudowy czy stylistyki, w jakiej urządzone są nasze cztery kąty, często spotykanym problemem jest niefunkcjonalna aranżacja domowego zakątka. Zbyt mały, a czasami nawet zbyt duży metraż mieszkania lub pomieszczenia sprawia, że nie umiemy wykorzystać jego potencjał. Przedstawiamy, jak za pomocą odpowiedniego oświetlenia, koloru ścian, mebli czy luster odmienić pomieszczenie, tak aby ukryć wszystkie jego mankamenty!
1  2  3  4  5  6  7