Aktualności

Mały pokój – duży problem, czyli jak zagospodarować małą przestrzeń z głową?

24 Styczeń 2020
Mały pokój nie oznacza, że nie możemy zrealizować go według swojego wymarzonego projektu. Wymaga to niemałych zabiegów logistycznych, lecz wszystko jest możliwe. Wystarczy dostosować się do kilku wskazówek, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej, a przy tym stylowej przestrzeni.

Trendy 2019: aranżacje wielkanocnego stołu

18 Kwiecień 2019
Wielkanoc nieodzownie kojarzy się ze spotkaniami przy rodzinnym stole. Ten radosny okres z pewnością umilą świąteczne dekoracje, które mogą pojawić się zarówno we wnętrzach, jak i wśród wielkanocnych potraw. W jaki sposób udekorować świąteczny stół, aby ten wyjątkowy czas upłynął w spokojnej i pełnej pozytywnych emocji atmosferze? Oto trzy różne propozycje aranżacji stołu, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wesołych Świąt!

Jakie są najnowsze trendy meblowe? – zobaczcie naszą relację z targów Meble Polska 2019

29 Marzec 2019
Targi Meble Polska to jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak co roku, my również byliśmy obecni w Poznaniu, gdzie na stoisku o powierzchni 600 m², zaprezentowaliśmy kilkanaście kolekcji. Zobaczcie co działo się na w trakcie tych czterech intensywnych dni oraz jak prezentowało się nasze stoisko.

Siła designu – Warsaw Home 2018 za nami

11 Październik 2018
Cztery dni, około 1000 wystawców, pięć hal o łącznej powierzchni wystawowej wynoszącej 120 000m² – tak wyglądały tegoroczne Targi Warsaw Home, które z roku na rok rosną w siłę. Żadne inne wydarzenie w świecie designu i wyposażenia wnętrz nie rozwija się w tak szybkim i spektakularnym tempie.

Targi Meble Polska 2018 – my też tam byliśmy!

06 Kwiecień 2018
W dniach 6-9 marca tysiące kupców z całej Europy przyjechało do Poznania na kolejną edycję targów Meble Polska 2018. Targi to największe wydarzenie poświęcone branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej – my też tam byliśmy. Po raz 22 pojawiliśmy się wśród kluczowych wystawców prezentując aż 9 nowych kolekcji.

Wynajmujesz mieszkanie? Oto kilka praktycznych porad, dzięki którym poczujesz się jak w domu

24 Listopad 2017
Każdy z nas marzy o zakupie własnych „czterech kątów”. Zanim jednak ta poważna i często wiążąca się z zaciągnięciem dużego kredytu decyzja zostanie podjęta, wiele osób decyduje się na wynajęcie mieszkania. Konieczność wyjazdu na studia, chęć usamodzielnienia się czy też próba sprawdzenia relacji z partnerem – motywy są różne. Co zrobić, aby w wynajmowanym mieszkaniu naprawdę poczuć się jak we własnym domu?
1  2  3