Aktualności

Modne meble 2020 – wnętrzarskie inspiracje dla domu

22 Czerwiec 2020
Branża wnętrzarska stale się rozwija i to, co było modne w 2019 roku, niekoniecznie jest trendy w roku 2020. Niektóre elementy są wciąż na topie, jednak w każdym roku mamy charakterystyczne cechy i nowinki, które wyróżniają się na tle pozostałych lat i warto na nie zwrócić uwagę.

Pastele we wnętrzach – jak oraz z czym można je łączyć?

29 Maj 2020
W większości naszych mieszkań czy domów, na ścianach zachowawczo pojawiają się biel, beż czy stonowana szarość. Są to barwy, które najchętniej wybieramy, gdyż są wszechstronne, uniwersalne, pasujące do wielu stylów oraz aranżacji wnętrz.

Trendy Wielkanoc 2020, czyli jakie dekoracje i ozdoby będą modne w tym roku

07 Kwiecień 2020
Wielkanoc to najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym chrześcijan. Jak w przypadku każdych większych świąt, ludzie wprowadzają ich klimat poprzez dekorowanie swojego otoczenia.Jak upiększyć swój dom, aby nawiązać do świąt jak równieżdo budzącej się po zimie przyrody? W tym roku postawmy na kolor oraz naturalność. Dla tych, którzy nie są zdecydowani, jaką wykonać aranżację wielkanocnego stołu czy też, jakie ozdoby dopasować, aby „wstrzelić się” w trendy 2020 - podpowiadamy!

Nowoczesne wnętrza na Wielkanoc - jak przygotować dom na święta?

03 Kwiecień 2020
Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Słońce świeci coraz dłużej, a wyższe temperatury powinny pojawić się lada moment. Co za tym idzie? Powoli zbliża się też Wielkanoc, a tym samym czas przygotowań do tego Święta. Podpowiadamy, jak przyszykować dom na ten wyjątkowy czas, poprzez aranżację i dekorację wnętrza.

Mały pokój – duży problem, czyli jak zagospodarować małą przestrzeń z głową?

24 Styczeń 2020
Mały pokój nie oznacza, że nie możemy zrealizować go według swojego wymarzonego projektu. Wymaga to niemałych zabiegów logistycznych, lecz wszystko jest możliwe. Wystarczy dostosować się do kilku wskazówek, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej, a przy tym stylowej przestrzeni.

Trendy 2019: aranżacje wielkanocnego stołu

18 Kwiecień 2019
Wielkanoc nieodzownie kojarzy się ze spotkaniami przy rodzinnym stole. Ten radosny okres z pewnością umilą świąteczne dekoracje, które mogą pojawić się zarówno we wnętrzach, jak i wśród wielkanocnych potraw. W jaki sposób udekorować świąteczny stół, aby ten wyjątkowy czas upłynął w spokojnej i pełnej pozytywnych emocji atmosferze? Oto trzy różne propozycje aranżacji stołu, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wesołych Świąt!
1  2  3