Aktualności

W jaki sposób odświeżyć wnętrze bez remontu?

26 Lipiec 2021
Metamorfozy wnętrz cieszą się ogromną popularnością. Zmiana koloru ścian, wybór tapety, odrestaurowanie starych mebli a może zakup zupełnie nowych – każda z tych czynności wymagać będzie czasu i środków. Zatem czy metamorfoza mieszkania tanim kosztem jest w ogóle możliwa? Oczywiście, że tak! Zmiana czterech kątów wcale nie musi kojarzyć się ze stresem! Pożądany efekt możemy uzyskać, wprowadzając do domu akcesoria, które ożywią oraz zmienią charakter dobrze znanego już otoczenia. Jak odświeżyć wnętrze bez remontu oraz na jakie elementy dekoracyjne postawić podczas metamorfozy? Podpowiadamy w naszym wpisie!

Sypialnia na poddaszu aranżacje, pomysły i ciekawe inspiracje

15 Lipiec 2021
Sypialnia na poddaszu, dla jednych to jedyne rozwiązanie na powiększenie przestrzeni użytkowej w domu, dla innych zbyteczny wymysł i niepotrzebne koszty. Jaką stronę byśmy nie obrali, to i tak trzeba przyznać, że sypialnie na poddaszu, gdzie mamy liczne lukarny i ciekawe skosy,są doskonałym miejscem do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji. Spanie pod dużym oknem dachowym to ciekawy sposób na urozmaicenie sobie wieczorów, natomiast dla małych dzieci doskonała okazja do wymyślania licznych zabaw.

Praktyczne wyposażenie przedpokoju

07 Lipiec 2021
Nie bez powodu przedpokój nazywany jest wizytówką domu. Właśnie to pomieszczenie, na wejściu, zapowiada styl i charakter panujący w całym mieszkaniu. Jego aranżację warto zatem dokładnie przemyśleć. Od wyboru koloru ścian i mebli, spójnych z pozostałymi we wnętrzu pomieszczeniami, po dodatki, które wyróżnią tę przestrzeń. Na co zatem zwrócić uwagę, aranżując przedpokój oraz jakie wyposażenie powinno się w nim znaleźć? Podpowiadamy w naszym wpisie!

Jak urządzić królestwo Twojego dziecka? Sprawdź!

18 Czerwiec 2021
Kolorowy czy pastelowy? Wyszukany, a może uniwersalny stylistycznie? Na chwilę czy ma dorastać razem z dzieckiem? To tylko kilka pytań, które zadajesz sobie planując aranżację przestrzeni dedykowanej młodszym domownikom. Razem z Jagodą z Lovingit.pl podpowiadamy, co jest ważne przy projektowaniu pokoju dziecięcego, aby spełniał marzenia i wymagania przedszkolaka czy małego ucznia.

5 pomysłów na komodę w salonie, jaką wybrać, gdzie ustawić oraz czym przyozdobić

08 Czerwiec 2021
Każdy pragnie mieszkać komfortowo, w przytulnych wnętrzach, w otoczeniu eleganckich mebli i dodatków. Z tego względu często aranżujemy przestrzenie, jakie nas otaczają w określonych stylach – takich, jakie są dla nas najbliższe, mowa tu o guście i upodobaniach. Nie można jednak zapominać, iż każda przestrzeń nawet najbardziej minimalistyczna powinna być praktyczna.

Lustra we wnętrzach – dodatki o wielu zaletach

08 Czerwiec 2021
Lustro to element domowego wnętrza, które pełni zarówno praktyczną, jak i wizualną funkcję. Dla wielu kojarzy się przede wszystkim z łazienką, jednak zdecydowanie można znaleźć dla niego wiele innych miejsc. Wystarczy wybór odpowiedniej wielkości, kształtu oraz ramy, a z pewnością stanie się ono niezastąpionym wyposażeniem przestrzeni. Do jakiego wnętrza pasuje lustro? Na jakiej wysokości najlepiej je zawiesić, jak optycznie powiększyć pomieszczenie za jego pomocą oraz czy ma ono ogromne znaczenie dla wnętrza – tego dowiecie się w naszym wpisie! Zapraszamy do lektury.
1  2  3  4  5  6  7