Inspiracje i trendy

Modne meble 2020 – wnętrzarskie inspiracje dla domu

22 Czerwiec 2020
Branża wnętrzarska stale się rozwija i to, co było modne w 2019 roku, niekoniecznie jest trendy w roku 2020. Niektóre elementy są wciąż na topie, jednak w każdym roku mamy charakterystyczne cechy i nowinki, które wyróżniają się na tle pozostałych lat i warto na nie zwrócić uwagę.

Pastele we wnętrzach – jak oraz z czym można je łączyć?

29 Maj 2020
W większości naszych mieszkań czy domów, na ścianach zachowawczo pojawiają się biel, beż czy stonowana szarość. Są to barwy, które najchętniej wybieramy, gdyż są wszechstronne, uniwersalne, pasujące do wielu stylów oraz aranżacji wnętrz.

Trendy Wielkanoc 2020, czyli jakie dekoracje i ozdoby będą modne w tym roku

07 Kwiecień 2020
Wielkanoc to najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym chrześcijan. Jak w przypadku każdych większych świąt, ludzie wprowadzają ich klimat poprzez dekorowanie swojego otoczenia.Jak upiększyć swój dom, aby nawiązać do świąt jak równieżdo budzącej się po zimie przyrody? W tym roku postawmy na kolor oraz naturalność. Dla tych, którzy nie są zdecydowani, jaką wykonać aranżację wielkanocnego stołu czy też, jakie ozdoby dopasować, aby „wstrzelić się” w trendy 2020 - podpowiadamy!

Mały salon w bloku – praktyczne podpowiedzi i modne inspiracje

04 Marzec 2020
Małe i nieustawne pokoje to zmora właścicieli mieszkań w blokach. Największy problem mają ci, którzy zamieszkują te z wielkiej płyty. Salony w tych budynkach najczęściej są niewielkie, a tym samym potrzeba sporej logistyki, by urządzić je funkcjonalnie. Jak to zrobić? Przeczytajcie nasze porady dotyczące urządzenia salonu w bloku.

Zimowe światła w domowej aranżacji

19 Grudzień 2019
Oświetlenie odgrywa w naszym domu bardzo dużą rolę. Dobrze dobrane stwarza poczucie komfortu i wygody, o który należy zadbać podczas urządzania wnętrza. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy dni są krótkie, rola światła w domowych pomieszczeniach jest nieoceniona. Jak dobrać oświetlenie i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Czarny kolor we wnętrzach

02 Grudzień 2019
Kolor czarny zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Nie martwcie się, nie chcemy Was przekonywać do malowanie wszystkich ścian na czarno, naszym celem nie jest przekonanie Was do tworzenia ciemnych, przygnębiających wnętrz 😊 Faktem jest jednak, że czerń kojarzona bywa często z mrokiem i smutkiem, przez co wiele osób obawia się ją stosować jako główny element aranżacji swojego domu.
1  2  3  4  5  6  7