Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

O Nas

Poznaj Nas
Doświadczenie od 1986 roku

Doświadczenie od 1986 roku

Pierwszy zakład produkcyjny został założony przez stolarza Leszka Wójcika w 1986r. Od tego czasu firma pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą 4 nowoczesne fabryki, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. Nasze meble w każdym miesiącu trafiają na ponad 20 rynków, głównie europejskich, takich jak Polska, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, BIałoruś, Ukraina i wiele innych.

Powierzchnia produkcyjno - magazynowa 177 400 m2

Powierzchnia produkcyjno - magazynowa 177 400 m2

Na tę powierzchnię składa sie nowoczesny park maszynowy renomowanych producentów (HOMAG, SCM) oraz magazyn wysokiego składowania wyposażony w zaawansowany system informatyczny WMS. Dzięki temu naszą ofertę charakteryzuje wysoki poziom jakości produkcji oraz obsługi logistycznej. Każdego miesiąca zużywamy do produkcji naszych mebli ponad 11 tys. m3 płyty, a  z naszych linii produkcyjnych tygodniowo zjeżdża ponad 50 tys. sztuk mebli.

Prawie 1400 wykwalifikownych pracowników

Prawie 1400 wykwalifikownych pracowników

Nasi pracownicy to doświadczony zespół prawie 1400 osób, które pracują nad możliwie najbardziej kompleksową obsługą zamówień naszych Klientów. Dzięki rozwiniętemu programowi szkoleń oraz praktyk zawodowych prowadzonych w naszych fabrykach plasujemy się w czołówce najpopularniejszych pracodawców w regionie. (Chcesz wiedzieć więcej o programie "Stolarz - zawód przyszłości" wejdź na praktykujzmeblewojcik.pl )

Zobacz jak produkujemy Twoje meble

Często wyobrażamy sobie produkcję mebli jako dość skomplikowany, ręczny proces wymagający 100% zaangażowania stolarza w stworzenie kompletnego mebla. Przekonaj się sam, jak wygląda nowoczesna produkcja mebli w fabrykach Meble Wójcik.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia