Poradnik Wnętrzarski

Biała szafa, regał, stół, kanapa, czyli klastyczna biel w wydaniu 2020

28 Styczeń 2020
Białe meble można łączyć z różnymi stylami. W odpowiedniej kompozycji stosuje się je, jako synonim elegancji, a w jeszcze innej, jako element wnętrza nawiązującego do naturalności. Wystarczy dobry pomysł, a białe meble sprawdzą się w każdym pokoju i dopasują go do najnowszych trendów.

Mały pokój – duży problem, czyli jak zagospodarować małą przestrzeń z głową?

24 Styczeń 2020
Mały pokój nie oznacza, że nie możemy zrealizować go według swojego wymarzonego projektu. Wymaga to niemałych zabiegów logistycznych, lecz wszystko jest możliwe. Wystarczy dostosować się do kilku wskazówek, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej, a przy tym stylowej przestrzeni.

Meble dla dziewczynki, czyli jak urządzić pokój dla dziecka?

20 Styczeń 2020
Sypialnia dziewczynki to szczególne miejsce, w którym śpi, bawi się, uczy i spotyka z przyjaciółmi. Dlatego ważne jest, aby stworzyć przestrzeń, którą pokocha. Niezależnie od tego, czy jest małą dziewczynką z zamiłowaniem do różowego i cukierkowego wystroju, czy nastolatką, która woli bardziej stonowane kolory, ważne by zaplanować jej pokój z głową, czyli połączyć ulubiony styl z praktyką.

Dobrze zorganizowane mieszkanie – jak to zrobić?

29 Listopad 2019
Większość ludzi lubi żyć w domu, w którym panuje ład i porządek. Chaos utrudnia im codzienne funkcjonowanie (co oczywiście nie znaczy, że lubią sam proces sprzątania i organizacji😊). Nic w tym dziwnego, bo faktem jest, że uporządkowane, harmonijne i estetyczne wnętrza sprzyjają naszemu dobremu samopoczuciu.

Zapraszamy do stołu!

30 Wrzesień 2019
Jadalnia to miejsce, w którym celebrujemy wspólne chwile z rodziną i znajomymi. Jakie meble wybrać, aby czas spędzony z bliskimi upływał w miłej i niczym nieskrepowanej atmosferze. Prezentujemy rozwiązania, dzięki którym zaaranżujecie funkcjonalne wnętrze w zgodzie ze swoimi upodobaniami i stylem. Zapraszamy do stołu!

Psychologia barw – wybierz odpowiednie kolory do swojego wnętrza

18 Lipiec 2019
Planując kolor ścian w swoim domu najczęściej kierujemy się aktualną modą. Jednak czy zastanawiamy się jaki wpływ będą miały one na nasze samopoczucie? Zamiast kierować się wyłącznie najnowszymi trendami lepiej postawić na barwy, w otoczeniu których będziemy czuć się dobrze. Dzisiaj podpowiemy Wam, w jaki sposób za pomocą kolorów kreować swoje otoczenie, aby żyło Wam się w nim lepiej.
1  2  3  4  5  6  7