Pokój młodzieżowy

Urządzamy mały pokój młodzieżowy, tak aby był funkcjonalny!

21 Wrzesień 2021
Istnieje powszechne przekonanie, że małe pomieszczenia są trudne w aranżowaniu. Nie jest to do końca prawda, ponieważ dzięki dużej pomysłowości oraz praktycznym rozwiązaniom w meblach mała przestrzeń pokoju młodzieżowego może okazać się niezwykle przytulna i funkcjonalna. Wystarczy wprowadzić kilka sprytnych pomysłów, by nastolatek miał swój prywatny i wygodny azyl. Skąd więc wziąć pomysły na mały pokój młodzieżowy? Dużo porad można zaczerpnąć z samego Internetu, niemniej jedna warto zainspirować się także aranżacjami, jakie znajdują się w salonach meblowych. Czasami to jednak nie wystarcza! Poszukując odpowiedzi,jak urządzić bardzo mały pokój młodzieżowy często, sięgamy po pomoc doświadczonych projektantów. W tym artykule postaramy się pomóc wszystkim tym, którzy borykają się z małymi przestrzeniami. Podpowiadamy więc, jak urządzić mały pokój młodzieżowy!

Meble chłopięce – aranżacja pokoju dziecięcego

23 Marzec 2020
Jak urządzić pokój dziecka, by odpowiadał jego oczekiwaniom, ale również wymaganiom rodziców? Potrzeba pomysłu i kilku tricków, które opisujemy w naszym wpisie „Meble chłopięce – aranżacja pokoju dziecięcego”

Łóżka młodzieżowe – nowoczesne, wygodne i wielofunkcyjne!

30 Styczeń 2020
Dobry sen i komfortowy relaks są niezwykle istotne dla naszego zdrowia. A w przypadku dzieci i młodzieży, są równie ważne dla ich prawidłowego rozwoju. Jakość snu i wypoczynku zależy w dużej mierze od tego, na czym śpimy. Nowoczesne i wygodne łóżka młodzieżowe oraz łóżka dla dzieci, dają gwarancję zdrowego snu i przyjemnego wypoczynku. Jak wybrać najlepsze łóżko dla dziecka? Czym się kierować przy wyborze? Poznaj wskazówki, które pomogą znaleźć idealny mebel sypialniany, do pokoju Twojej pociechy.

Meble dla dziewczynki, czyli jak urządzić pokój dla dziecka?

20 Styczeń 2020
Sypialnia dziewczynki to szczególne miejsce, w którym śpi, bawi się, uczy i spotyka z przyjaciółmi. Dlatego ważne jest, aby stworzyć przestrzeń, którą pokocha. Niezależnie od tego, czy jest małą dziewczynką z zamiłowaniem do różowego i cukierkowego wystroju, czy nastolatką, która woli bardziej stonowane kolory, ważne by zaplanować jej pokój z głową, czyli połączyć ulubiony styl z praktyką.

Magiczny pokój dziecięcy

18 Styczeń 2016
Pokój dziecięcy to miejsce, gdzie rodzi się wyobraźnia, gdzie tworzą się plany na przyszłość, gdzie kształtuje się osobowość młodego człowieka. Dlatego warto taki pokój urządzić z pomysłem! Najlepiej zrobić to samemu. Oto garść inspiracji.

Pokój młodzieżowy: kolekcja Only

11 Wrzesień 2015
Barwna kolekcja Only to energetyzująca kompozycja kolorów – świetne rozwiązanie dla dynamicznych nastolatków. Oryginalny program Only zachwyca niebanalnym zestawieniem kolorów wykorzystanych w meblach z tej kolekcji. Korpus i fronty wykonane są z płyty laminowanej w dekorze Crossline Caramel. Jest ona odporna na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania...
1  2