Pokój dzienny i jadalnia

Męska sypialnia w nowoczesnym stylu – jak ją urządzić?

22 Luty 2022
W mieszkaniu mężczyzny wcale nie musi panować stylowy bałagan, jak chciałby stereotyp. Dzisiejsi mężczyźni mają wyszukany gust do designu i potrafią urządzić swój dom spójnie, modnie i zgodnie ze swoimi potrzebami. Męska sypialnia może być tego najlepszym dowodem. Jeśli szukacie na nią pomysłu, przeczytajcie poniższy tekst. Mamy nadzieję, że Was zainspiruje.

Mała jadalnia w mieszkaniu – jak ją urządzić?

21 Luty 2022
We wnętrzach o niewielkim metrażu, aranżacja jadalni bywa wyzwaniem. Każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Trudno wygospodarować na ten cel osobne pomieszczenie, ale osobną strefę, która będzie miejscem wspólnych spotkań przy posiłku i nie tylko, już nieco łatwiej. Oto kilka porad, które pomogą Wam stworzyć komfortową i przytulną jadalnianą przestrzeń.

Duży stół do jadalni – jaki i dla kogo?

17 Listopad 2021
Jadalnia to bardzo ważne miejsce każdego domu i mieszkania. To tam często spożywa się większość posiłków, a więc zaczyna i kończy dzień, przyjmuje gości czy spędza wolne popołudnie z rodziną. Postawienie na duży stół do jadalni może być strzałem w dziesiątkę, o ile tylko pozwala na to dostępna przestrzeń. No właśnie – a co, jeśli miejsca jest mało? Rozważamy, jak ustawić duży stół do jadalni z krzesłami, aby był prawdziwym sercem pomieszczenia bez względu na metraż.

Funkcjonalna i ładna jadalnia sukcesem przemyślanej aranżacji

27 Marzec 2020
Bardzo ważnym punktem każdego mieszkania czy domu jest jadalnia. To miejsce, w którym zabiegani domownicy mogą w spokoju porozmawiać oraz wspólnie spożywać posiłki. Z tych względów powinna ona być przytulna i komfortowa. Zapewnić nam to mogą odpowiednio wybrane meble, efektowne oświetlenie, przyjazna kolorystyka oraz ciekawe dodatki.

Mały salon w bloku – praktyczne podpowiedzi i modne inspiracje

04 Marzec 2020
Małe i nieustawne pokoje to zmora właścicieli mieszkań w blokach. Największy problem mają ci, którzy zamieszkują te z wielkiej płyty. Salony w tych budynkach najczęściej są niewielkie, a tym samym potrzeba sporej logistyki, by urządzić je funkcjonalnie. Jak to zrobić? Przeczytajcie nasze porady dotyczące urządzenia salonu w bloku.

Jak aranżować ładne pokoje dzienne?

24 Luty 2020
Pokój dzienny, czasami nazywany gościnnym, to przestrzeń występująca praktycznie w każdym domu czy też mieszkaniu. To właśnie w nim przyjmujemy gości, organizujemy przyjęcia oraz spędzamy wolny czas z bliskimi osobami. Piękny salon jest również wizytówką i wyznacznikiem dobrego gustu gospodarza. Warto, więc zadbać o jego niepowtarzalny wystrój oraz styl, który będzie cieszył nasze oczy. Dodatkowo zatroszczmy się o to, aby salon był komfortowo i praktycznie urządzony. Jak urządzić ładny i funkcjonalny pokój dzienny? Poznajcie nasze wskazówki na co zwrócić uwagę przy jego aranżacji.
1  2  3