Pokój dzienny i jadalnia

Funkcjonalna i ładna jadalnia sukcesem przemyślanej aranżacji

27 Marzec 2020
Bardzo ważnym punktem każdego mieszkania czy domu jest jadalnia. To miejsce, w którym zabiegani domownicy mogą w spokoju porozmawiać oraz wspólnie spożywać posiłki. Z tych względów powinna ona być przytulna i komfortowa. Zapewnić nam to mogą odpowiednio wybrane meble, efektowne oświetlenie, przyjazna kolorystyka oraz ciekawe dodatki.

Mały salon w bloku – praktyczne podpowiedzi i modne inspiracje

04 Marzec 2020
Małe i nieustawne pokoje to zmora właścicieli mieszkań w blokach. Największy problem mają ci, którzy zamieszkują te z wielkiej płyty. Salony w tych budynkach najczęściej są niewielkie, a tym samym potrzeba sporej logistyki, by urządzić je funkcjonalnie. Jak to zrobić? Przeczytajcie nasze porady dotyczące urządzenia salonu w bloku.

Jak aranżować ładne pokoje dzienne?

24 Luty 2020
Pokój dzienny, czasami nazywany gościnnym, to przestrzeń występująca praktycznie w każdym domu czy też mieszkaniu. To właśnie w nim przyjmujemy gości, organizujemy przyjęcia oraz spędzamy wolny czas z bliskimi osobami. Piękny salon jest również wizytówką i wyznacznikiem dobrego gustu gospodarza. Warto, więc zadbać o jego niepowtarzalny wystrój oraz styl, który będzie cieszył nasze oczy. Dodatkowo zatroszczmy się o to, aby salon był komfortowo i praktycznie urządzony. Jak urządzić ładny i funkcjonalny pokój dzienny? Poznajcie nasze wskazówki na co zwrócić uwagę przy jego aranżacji.

Zapraszamy do stołu!

30 Wrzesień 2019
Jadalnia to miejsce, w którym celebrujemy wspólne chwile z rodziną i znajomymi. Jakie meble wybrać, aby czas spędzony z bliskimi upływał w miłej i niczym nieskrepowanej atmosferze. Prezentujemy rozwiązania, dzięki którym zaaranżujecie funkcjonalne wnętrze w zgodzie ze swoimi upodobaniami i stylem. Zapraszamy do stołu!

Wiosenna metamorfoza salonu

30 Kwiecień 2019
Wiosna to czas zmian – przyroda budzi się do życia, a nam przybywa energii do działania. Dlatego okres ten to doskonały moment na odświeżenie nie tylko naszej garderoby, ale i wnętrz. Szczególną uwagę warto poświęcić salonowi, który stanowi centrum domowego życia! W jaki sposób tchnąć w niego trochę świeżości nie wydając przy tym fortuny? Oto kilka pomysłów.

Kolekcja LINATE – wiele rozwiązań aranżacyjnych

06 Czerwiec 2016
Drodzy Czytelnicy! Rozpoczynamy dziś cykl postów, w których pokazywać będziemy Wasze mieszkania i domy urządzone Meblami Wójcik! Zaczynamy od aranżacji Pani Hanny, która kolekcją LINATE umeblowała salon, jadalnię, przedpokój i łazienkę. Dziękujemy!
1  2