Pokój dzienny i jadalnia

Ciemna kuchnia – jakie meble będą do niej pasować?

30 Sierpień 2023
Kuchnie urządzone w ciemnej kolorystyce zyskują w ostatnich latach na popularności. Pomieszczenia utrzymane w ciemnych, głębokich barwach cechuje niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter – wyglądają nowocześnie elegancko, a wręcz luksusowo. Decydując się na ciemną aranżację, nasuwa się pytanie – jakie będą pasować meble do ciemnej kuchni? Jakie kupić meble do ciemnej kuchni i czym kierować się przy ich wyborze, a także jakich zabiegów użyć, by stworzyć spójną, harmonijną całość? Na te i inne pytania odpowiadamy w niniejszym tekście!

Ciemny salon – jak go urządzić?

06 Lipiec 2023
Przez ostatnie lata w aranżacji wnętrz dominował skandynawski minimalizm i jasna, delikatna kolorystyka. Królująca na salonach biel, a także ciepłe, neutralne odcienie beżu i brązu ustępują powoli miejsca bardziej wyrazistym barwom, stając się dla nich niejako tłem do dalszej aranżacji. Salon utrzymany w ciemnej kolorystyce to kwintesencja elegancji, ekskluzywności oraz naturalnego szyku. Aby jednak wszystkie elementy wystroju ciemnego salonu idealnie ze sobą współgrały, muszą zostać odpowiednio rozplanowane i przemyślane. Jak więc urządzić ciemny salon, by nie doprowadzić do powstania ponurej i przytłaczającej piwnicy i jakie meble do ciemnego salonu wybrać? Podpowiadamy!

Salon - inspiracje i pomysły na lato 2023

30 Maj 2023
Kiedy wchodzi się do salonu w lecie, chce się poczuć świeżość i radość. Dlatego to najlepszy czas, by nieco zmienić jego wygląd. Nie tylko stanie się on wygodniejszy i przyjemniejszy w użytkowaniu, ale także wypełni go piękna, słoneczna aura. Aby nadawać wnętrzu wakacyjny nastrój, warto przemyśleć letnią aranżację tej przestrzeni. Jak urządzić salon w lecie, by mógł pełnić rolę wakacyjnego azylu? Podpowiadamy!

Stół komunijny – organizacja przyjęcia komunijnego w domu

02 Maj 2023
Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka wychowywanego w wierze katolickiej. Wiązać się to może z organizacją przyjęcia komunijnego w domu. Na co warto zwracać uwagę i o co zadbać, by wszystko się udało? W niniejszym tekście podpowiemy Ci, jakie są podstawy organizacji komunii w domu.

Białe meble do salonu. Urządzamy salon w białym kolorze

06 Luty 2023
Zastanawiasz się, czy warto zaaranżować salon w białym kolorze? Biel jest barwą szczególną - najczęściej kojarzoną z czystością, niewinnością oraz z optymizmem. Salon w jasnych odcieniach z pewnością przykuje wzrok Twoich gości, a domownikom zapewni komfortowy wypoczynek. Sprawdź, jak urządzić efektowne wnętrze w stylu total white!

Jakie stół i krzesła są najlepsze na przyjęcie świąteczne?

22 Grudzień 2022
Święta coraz bliżej, a to może oznaczać tylko jedno - zaczynasz przygotowywać listę prezentów, planować listę zakupów niezbędnych do ugotowania tradycyjnych świątecznych potraw. Zapewne także zastanawiasz się, czy tym razem wszystkim zaproszonym gościom będzie wygodnie i czy aby na pewno się u Ciebie pomieszczą. Zgadza się?
  1  2  3  4  5  6