Pokój dzienny i jadalnia

Jak udekorować stół wigilijny? Podpowiadamy

21 Grudzień 2022
Klimatyczna, ciepła i wyjątkowo elegancka bez względu na to, w jakim stylu została przygotowana — taka właśnie jest idealna dekoracja stołu wigilijnego. Wybierz modny kolor przewodni i zdecyduj się na dodanie subtelnych dodatków zarezerwowanych właśnie na tak wyjątkowe chwile. Sprawdź, co umieścić na stole, by efekt wizualny zachwycił Twoich gości, a całość wyglądała harmonijnie i świątecznie. Oto nasze propozycje!

Jak udekorować dom na święta? Zaplanuj świąteczny wystrój mieszkania

25 Listopad 2022
Święta to magiczny czas. Każdego roku dla wielu z nas coraz ważniejszy jest świąteczny wystrój domu. Nawet jeśli podczas świąt brakuje białego puchu, sami możemy zadbać o stworzenie przytulnego klimatu. Warto odpowiednio wcześniej przemyśleć dekoracje do domu, by później, w natłoku przedświątecznych obowiązków, nie zostawić wszystkiego na ostatnią chwilę. O czym należy pamiętać, kupując dekoracje i jakich zasad się trzymać? Sprawdźmy jak udekorować dom na święta i co jest modne w tym roku.

Jak urządzić minimalistyczny salon?

09 Listopad 2022
Czy można stworzyć przestronne i przytulne wnętrze bez nadmiaru otaczających przedmiotów oraz zbędnych dodatków? Owszem. Prosty design mebli, oszczędność detali, porządek oraz neutralna kolorystyka to główne atrybuty salonu urządzonego w minimalistycznym stylu.

Jak wybrać odpowiedni regał na książki do salonu? Podpowiadamy!

19 Październik 2022
Domowa biblioteczka to marzenie niejednego z nas. Duży regał z książkami stanowi chlubę domu, przyciąga wzrok gości, świadczy o naszym rozwoju i edukacji, a dodatkowo świetnie się prezentuje. Urządzenie biblioteczki jest niemożliwe bez właściwego wyposażenia, jakim jest regał na książki. Służy on do ich przechowywania oraz eksponowania zgromadzonej literatury. Wydaje się, że wybór regału nie powinien stanowić problemu, jednak ten pojawia się, gdy faktycznie przyjdzie nam kupić taki mebel. Jaki regał na książki wybrać iczym się kierować przy zakupie? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Aranżacja pokoju dziennego z szafą. Jak urządzić takie wnętrze?

03 Październik 2022
Urządzenie pokoju dziennego nie zawsze musi być proste. O ile większe możliwości mamy w przypadku domów, w niewielkich mieszkaniach musimy wszystko bardzo dobrze przemyśleć. Jak pomieścić duże meble? Często to właśnie salon jest jedynym miejscem, gdzie możemy umieścić szafę. Aranżacja pokoju dziennego z szafą może mieć wiele zalet. Wszystko trzeba tylko dobrze zaplanować. Sprawdź jak urządzić pokój dzienny z szafą i na co zwrócić szczególną uwagę.

Jesienna aranżacja domu. Jak urządzić przytulny salon?

29 Wrzesień 2022
Nadeszła jesień. To dobry czas, by przed długimi wieczorami spędzanymi w domu pomyśleć o jesiennej aranżacji salonu. Przytulny salon to miejsce, w którym czujemy się ciepło, wygodnie i miło. W dzisiejszym artykule zastanowimy się nad tym, co zmienić, aby zimniejsze wieczory spędzać w przytulnym domowym zaciszu. Podpowiadamy, jak zaaranżować jesienne wnętrze, aby nabrało klimatu.
  1  2  3  4  5  6