Pokój dzienny i jadalnia

Biurko w salonie. Aranżacje miejsca pracy w pokoju dziennym

31 Sierpień 2022
Praca zdalna, choć na początku była czymś nowym, obecnie dla wielu stała się normalnością. Wielu pracowników umysłowych, ze względu na plusy takiego rozwiązania, nie wróciło do swoich miejsc pracy i zdecydowało się na homeoffice. Nie każdy jednak może cieszyć się dużym metrażem i zagospodarować osobny pokój na domowy gabinet. Jak zorganizować przestrzeń do pracy zdalnej w salonie? Przy odrobinie sprytu wstawisz biurko do salonu i zaaranżujesz miejsce, w którym skupisz się na obowiązkach zawodowych.

Męska sypialnia w nowoczesnym stylu – jak ją urządzić?

22 Luty 2022
W mieszkaniu mężczyzny wcale nie musi panować stylowy bałagan, jak chciałby stereotyp. Dzisiejsi mężczyźni mają wyszukany gust do designu i potrafią urządzić swój dom spójnie, modnie i zgodnie ze swoimi potrzebami. Męska sypialnia może być tego najlepszym dowodem. Jeśli szukacie na nią pomysłu, przeczytajcie poniższy tekst. Mamy nadzieję, że Was zainspiruje.

Mała jadalnia w mieszkaniu – jak ją urządzić?

21 Luty 2022
We wnętrzach o niewielkim metrażu, aranżacja jadalni bywa wyzwaniem. Każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Trudno wygospodarować na ten cel osobne pomieszczenie, ale osobną strefę, która będzie miejscem wspólnych spotkań przy posiłku i nie tylko, już nieco łatwiej. Oto kilka porad, które pomogą Wam stworzyć komfortową i przytulną jadalnianą przestrzeń.

Duży stół do jadalni – jaki i dla kogo?

17 Listopad 2021
Jadalnia to bardzo ważne miejsce każdego domu i mieszkania. To tam często spożywa się większość posiłków, a więc zaczyna i kończy dzień, przyjmuje gości czy spędza wolne popołudnie z rodziną. Postawienie na duży stół do jadalni może być strzałem w dziesiątkę, o ile tylko pozwala na to dostępna przestrzeń. No właśnie – a co, jeśli miejsca jest mało? Rozważamy, jak ustawić duży stół do jadalni z krzesłami, aby był prawdziwym sercem pomieszczenia bez względu na metraż.

Funkcjonalna i ładna jadalnia sukcesem przemyślanej aranżacji

27 Marzec 2020
Bardzo ważnym punktem każdego mieszkania czy domu jest jadalnia. To miejsce, w którym zabiegani domownicy mogą w spokoju porozmawiać oraz wspólnie spożywać posiłki. Z tych względów powinna ona być przytulna i komfortowa. Zapewnić nam to mogą odpowiednio wybrane meble, efektowne oświetlenie, przyjazna kolorystyka oraz ciekawe dodatki.

Mały salon w bloku – praktyczne podpowiedzi i modne inspiracje

04 Marzec 2020
Małe i nieustawne pokoje to zmora właścicieli mieszkań w blokach. Największy problem mają ci, którzy zamieszkują te z wielkiej płyty. Salony w tych budynkach najczęściej są niewielkie, a tym samym potrzeba sporej logistyki, by urządzić je funkcjonalnie. Jak to zrobić? Przeczytajcie nasze porady dotyczące urządzenia salonu w bloku.
  1  2  3  4  5  6