Pokój młodzieżowy: kolekcja Only

Barwna kolekcja Only to energetyzująca kompozycja kolorów – świetne rozwiązanie dla dynamicznych nastolatków.

Oryginalny program Only zachwyca niebanalnym zestawieniem kolorów wykorzystanych w meblach z tej kolekcji. Korpus i fronty wykonane są z płyty laminowanej w dekorze Crossline Caramel. Jest ona odporna na wysoką temperaturę, wilgoć i zarysowania. W wybranych miejscach możliwe jest również zastosowanie wymiennych, kolorowych frontów. Wszystko po to, aby pokój młodzieżowy tętnił życiem i pozytywną energią. Fronty dostępne są w kolorach: zielony groszek, grafit oraz biały.

 

Pokój młodzieżowy - kolekcja Only Meble Wójcik

Całość uzupełniają piękne i bezpieczne drewniane uchwyty. W kolekcji można znaleźć m.in. pojemne kolorowe regały, które oferują liczne rozwiązania aranżacyjne. Only to także duże szafy i komody, które z łatwością pomieszczą wszystkie ubrania nastolatka.  W skład programu wchodzą także idealne do nauki i zabawy biurko, pojemne kontenerki, a także wygodne łóżko i funkcjonalne szafki nocne. Kolekcja jest świetnym rozwiązanie zwłaszcza dla dynamicznych nastolatków, którzy pragną przełamać nudę i cieszyć się nieobalanym wnętrzem swojego pokoju. Idealnie nadaje się również do umeblowania pokoju o nawet niewielkim metrażu.


Edycja 12.11.2019: Omawiana kolekcja nie jest już dostępna w asortymencie Meble Wójcik. Zachęcamy do sprawdzania aktualnej oferty i wyboru mebli z nowszych kolekcji:

 

Komentarze użytkowników (0)