Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Regały

więcej filtrów
Filtry: pokaż filtry
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
1  2  3    

Regały – idealne dopełnienie domowej przestrzeni

Regał jest jednym z najbardziej uniwersalnych mebli w każdym domu. Bez względu czy umieścimy go w sypialni, salonie czy przedpokoju znajdzie się dla niego zastosowanie. Łączy w sobie walory praktyczne i ekspozycyjne, co czyni go wszechstronnym meblem.

Regał w pokoju dla dzieci

Niezaprzeczalnie jedną z typowych i często spotykanych cech pokojów dziecięcych jest trudność w utrzymaniu porządku przez ...


Czytaj więcej

Regały – idealne dopełnienie domowej przestrzeni

Regał jest jednym z najbardziej uniwersalnych mebli w każdym domu. Bez względu czy umieścimy go w sypialni, salonie czy przedpokoju znajdzie się dla niego zastosowanie. Łączy w sobie walory praktyczne i ekspozycyjne, co czyni go wszechstronnym meblem.

Regał w pokoju dla dzieci

Niezaprzeczalnie jedną z typowych i często spotykanych cech pokojów dziecięcych jest trudność w utrzymaniu porządku przez ich młodych lokatorów. Zabawki, książki, ubrania – często znajdują swoje miejsce na podłodze, zamiast w szafie. W zmianie tych nawyków mogą pomóc nowoczesne regały, pozwalając na wygodny dostęp do swojej zawartości. Zamykane drzwiczkami półki nadają się doskonale do przechowywania odzieży. Z kolei te otwarte, do odkładania najpotrzebniejszych rzeczy lub jako miejsce prezentacji kreatywnych dekoracji i ekspozycji.

Regały na książki, ubrania czy zabawki z kolekcji Laser zaprojektowane zostały z myślą o zarówno małych dzieciach, jak i nastolatkach. Różnokolorowe fronty pozwolą na dopasowanie mebla do ich charakteru i stylu.

Regał na buty – czy można się bez niego obejść?

Regał, podobnie jak szafka na buty, to mebel często pomijany w aranżacjach przedpokoju w mieszkaniu czy przedsionka w domu. Często wydaje się nam, że jest zbędnym wydatkiem, który w dłuższej perspektywie nie przyniesie realnych korzyści. Czy na pewno? Dopóki sami tego nie doświadczymy trudno sobie wyobrazić, jak szybko robi się bałagan – buty sezonowe mieszają się z domowymi, a codzienne z odświętnymi. Nie wspominając już o tym, co się dzieje podczas wizyty gości.

Nad takim chaosem perfekcyjnie zapanuje wygodny i praktyczny regał na buty. Każdy z domowników, będzie mógł cieszyć się z porządku panującego na podłodze i z niezależności jaką daje własna półka na buty.

Domowa biblioteczka, czyli regał na książki w akcji

Sporej części z nas, słowo „regał” kojarzy się od razu z książkami. Trudno się temu dziwić. Przez wiele lat kształtował się zarówno trend aranżacyjny, prezentujący ten mebel jako domową biblioteczkę, jak i językowy obraz świata z nim związany. Regały z książkami znajdziemy w księgarni i w bibliotece, co utrwala nasze skojarzenia.

Regały świetnie nadają się na urządzenie domowej biblioteczki. Kilka poziomów półek i możliwość dopasowania ich wysokości sprawia, że są praktycznym rozwiązaniem. A jeśli marzycie o całej ścianie wyłożonej pozycjami literackimi, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić kilka mebli obok siebie.

Elegancki Imperial wydaje się, jakby był stworzony w tym celu. Pięknie oprawione zbiory, kolekcje wydawnicze i albumy wyglądają na nim niesamowicie stylowo. Z kolei wielbiciele nowoczesnych aranży z pewnością przekonają się do kolekcji Lyon, która sprawia, że nie tylko książki prezentują się wyśmienicie.

O czym warto pamiętać, zanim kupimy regał?

Najważniejszą rzeczą jest określenie przeznaczenia mebla. Naturalnie – jeśli ma być biblioteczką, warto postawić na wysoki model, z możliwie dużą ilością półek. Z kolei jeśli szukamy regału na buty, konieczne będzie skupienie się na niskich i szerokich konfiguracjach.

Istotną zaletą jest możliwość modyfikacji wysokości półek, co pozwoli na umieszczenie na nich przedmiotów nawet o niestandardowych wymiarach.

Ostatnim elementem, o którym należy pamiętać, jest grubość płyty meblowej. Im jest większa, tym bardziej stabilny będzie sam regał (bez względu na to nie zapomnijmy o mocowaniu go do ściany!), ale z drugiej strony maleje jego estetyka. Wizualnie staje się ciężki i przytłaczający, co nie wpływa korzystnie na aranżację wnętrza. Warto zatem szukać przysłowiowego „złotego środka”.


Czytaj mniej
Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia