Inspiracje i trendy

Remont mieszkania – jak do niego podejść, aby nie zwariować

24 lipca 2020
Każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał stawić czoła remontowi. Czy to zwykłe odmalowanie mieszkania, czy też generalna przebudowa, wiąże się to z dużym wysiłkiem i zaangażowaniem. Jeśli mamy za zadanie wykonać generalny remont mieszkania musimy wiedzieć, że jest to skomplikowana i wieloetapowa inwestycja, mająca na celu poprawę komfortu naszego codziennego życia.

Modne meble 2020 – wnętrzarskie inspiracje dla domu

22 czerwca 2020
Branża wnętrzarska stale się rozwija i to, co było modne w 2019 roku, niekoniecznie jest trendy w roku 2020. Niektóre elementy są wciąż na topie, jednak w każdym roku mamy charakterystyczne cechy i nowinki, które wyróżniają się na tle pozostałych lat i warto na nie zwrócić uwagę.

Pastele we wnętrzach – jak oraz z czym można je łączyć?

29 maja 2020
W większości naszych mieszkań czy domów, na ścianach zachowawczo pojawiają się biel, beż czy stonowana szarość. Są to barwy, które najchętniej wybieramy, gdyż są wszechstronne, uniwersalne, pasujące do wielu stylów oraz aranżacji wnętrz.

Poradnik wnętrzarski

Pokój dzienny i jadalnia

Wieczorny relaks przed telewizorem. Pełne śmiechu urodziny dziecka. Tutaj spędzisz najlepsze chwile dnia! ...

Sypialnia

Pobudki po odprężającej nocy i zapadanie w sen po ciężkim dniu. Sypialnia to Twój azyl w domu. Zobacz jak ...

Pokój młodzieżowy

Przestrzeń pełna energii i szalonych pomysłów, niczym kraina marzeń, pobudza wyobraźnię i kreatywność. ...

Aktualności

Pomysły i inspiracje na dodatki do pokoju dla nastolatków

11 września 2020
Zaprojektowanie pokoju młodzieżowego nie jest łatwym zadaniem. Jak już wybierzemy meble i kolory ścian, warto dłużej pochylić się nad dodatkami do pokoju nastolatków. Właściwe to szczegóły w postaci poduszek, lamp czy obrazków stoją za finalnym efektem. Zajrzyjcie do naszego najnowszego wpisu i sprawdźcie przygotowane przez nas pomysły i inspiracje na dodatki do pokoju dla nastolatków.

O nas

Być może zabrzmi to jak slogan, ale dla nas meble to coś więcej, niż tylko przedmioty. To nasz sposób na życie. Firma Meble Wójcik zaczynała, jako mały zakład stolarski. Od ponad 30 lat sporo się u nas zmieniło. Jesteśmy popularnym pracodawcą w regionie i doceniono nas w Europie jako producenta mebli...

więcej