Inspiracje i trendy

Modne meble 2020 – wnętrzarskie inspiracje dla domu

22 czerwca 2020
Branża wnętrzarska stale się rozwija i to, co było modne w 2019 roku, niekoniecznie jest trendy w roku 2020. Niektóre elementy są wciąż na topie, jednak w każdym roku mamy charakterystyczne cechy i nowinki, które wyróżniają się na tle pozostałych lat i warto na nie zwrócić uwagę.

Pastele we wnętrzach – jak oraz z czym można je łączyć?

29 maja 2020
W większości naszych mieszkań czy domów, na ścianach zachowawczo pojawiają się biel, beż czy stonowana szarość. Są to barwy, które najchętniej wybieramy, gdyż są wszechstronne, uniwersalne, pasujące do wielu stylów oraz aranżacji wnętrz.

Trendy Wielkanoc 2020, czyli jakie dekoracje i ozdoby będą modne w tym roku

07 kwietnia 2020
Wielkanoc to najważniejszy okres w kalendarzu liturgicznym chrześcijan. Jak w przypadku każdych większych świąt, ludzie wprowadzają ich klimat poprzez dekorowanie swojego otoczenia.Jak upiększyć swój dom, aby nawiązać do świąt jak równieżdo budzącej się po zimie przyrody? W tym roku postawmy na kolor oraz naturalność. Dla tych, którzy nie są zdecydowani, jaką wykonać aranżację wielkanocnego stołu czy też, jakie ozdoby dopasować, aby „wstrzelić się” w trendy 2020 - podpowiadamy!

Poradnik wnętrzarski

Pokój dzienny i jadalnia

Wieczorny relaks przed telewizorem. Pełne śmiechu urodziny dziecka. Tutaj spędzisz najlepsze chwile dnia! ...

Sypialnia

Pobudki po odprężającej nocy i zapadanie w sen po ciężkim dniu. Sypialnia to Twój azyl w domu. Zobacz jak ...

Pokój młodzieżowy

Przestrzeń pełna energii i szalonych pomysłów, niczym kraina marzeń, pobudza wyobraźnię i kreatywność. ...

O nas

Być może zabrzmi to jak slogan, ale dla nas meble to coś więcej, niż tylko przedmioty. To nasz sposób na życie. Firma Meble Wójcik zaczynała, jako mały zakład stolarski. Od ponad 30 lat sporo się u nas zmieniło. Jesteśmy popularnym pracodawcą w regionie i doceniono nas w Europie jako producenta mebli...

więcej