Inspiracje i trendy

Nowojorski wypoczynek – wnętrze w stylu Hampton

16 listopada 2020
Jasne, przestrzenne, eleganckie a zarazem przytulne wnętrza, to wyróżniki stylu Hampton, który kilka lat temu zawitał do Europy wprost z wschodniego wybrzeża USA.Stonowane kolory, naturalne materiały i morskie dodatki, to elementy, których nie może tu zabraknąć przy urządzaniu domowych pomieszczeń. Poznaj tajniki stylu Hampton i poczuj się jak na wakacjach we własnych czterech kątach!

Stylowe meble do Twojego domu

16 października 2020
Meble to najistotniejszy element każdego domu. Wybór tych odpowiednich bardzo często determinuje charakter całego wnętrza. Klasyczny, nowoczesny czy skandynawski - nieważne jaki styl preferujesz, na rynku istnieje szeroki wybór stylowych mebli, które możesz dopasować do swoich upodobań.

Remont mieszkania – jak do niego podejść, aby nie zwariować

24 lipca 2020
Każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał stawić czoła remontowi. Czy to zwykłe odmalowanie mieszkania, czy też generalna przebudowa, wiąże się to z dużym wysiłkiem i zaangażowaniem. Jeśli mamy za zadanie wykonać generalny remont mieszkania musimy wiedzieć, że jest to skomplikowana i wieloetapowa inwestycja, mająca na celu poprawę komfortu naszego codziennego życia.

Poradnik wnętrzarski

Pokój dzienny i jadalnia

Wieczorny relaks przed telewizorem. Pełne śmiechu urodziny dziecka. Tutaj spędzisz najlepsze chwile dnia! ...

Sypialnia

Pobudki po odprężającej nocy i zapadanie w sen po ciężkim dniu. Sypialnia to Twój azyl w domu. Zobacz jak ...

Pokój młodzieżowy

Przestrzeń pełna energii i szalonych pomysłów, niczym kraina marzeń, pobudza wyobraźnię i kreatywność. ...

Aktualności

Jak stworzyć domowe biuro?

06 października 2020
Praca zdalna staje się coraz powszechniejsza. W szczególności pokazały to ostatnie miesiące, kiedy wiele firm zostało zmuszonych do przeniesienia pracowników do domów na pełen etat. Te działania wymogły potrzebę aranżacji domowego biura we własnych czterech kątach. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

O nas

Być może zabrzmi to jak slogan, ale dla nas meble to coś więcej, niż tylko przedmioty. To nasz sposób na życie. Firma Meble Wójcik zaczynała, jako mały zakład stolarski. Od ponad 30 lat sporo się u nas zmieniło. Jesteśmy popularnym pracodawcą w regionie i doceniono nas w Europie jako producenta mebli...

więcej