Rotator

Inspiracje i trendy

Zimowe światła w domowej aranżacji

19 grundnia 2019
Oświetlenie odgrywa w naszym domu bardzo dużą rolę. Dobrze dobrane stwarza poczucie komfortu i wygody, o który należy zadbać podczas urządzania wnętrza. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy dni są krótkie, rola światła w domowych pomieszczeniach jest nieoceniona. Jak dobrać oświetlenie i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Czarny kolor we wnętrzach

02 grundnia 2019
Kolor czarny zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Nie martwcie się, nie chcemy Was przekonywać do malowanie wszystkich ścian na czarno, naszym celem nie jest przekonanie Was do tworzenia ciemnych, przygnębiających wnętrz 😊 Faktem jest jednak, że czerń kojarzona bywa często z mrokiem i smutkiem, przez co wiele osób obawia się ją stosować jako główny element aranżacji swojego domu.

Naturalne wnętrza 2019

19 czerwca 2019
Jak zaaranżować przestrzeń zgodną z najnowszymi trendami i na co warto się zdecydować planując zmiany we wnętrzach? Jeśli lubicie stonowane kolory i naturalne materiały, mamy dla Was idealną propozycję. Oto barwy, meble i dodatki, dla których inspiracją stały się niezwykle modne w tym sezonie kolory ziemi. Poznajcie kolejny wnętrzarski trend 2019 roku.

Poradnik wnętrzarski

Pokój dzienny i jadalnia

Wieczorny relaks przed telewizorem. Pełne śmiechu urodziny dziecka. Tutaj spędzisz najlepsze chwile dnia! ...

Sypialnia

Pobudki po odprężającej nocy i zapadanie w sen po ciężkim dniu. Sypialnia to Twój azyl w domu. Zobacz jak ...

Pokój młodzieżowy

Przestrzeń pełna energii i szalonych pomysłów, niczym kraina marzeń, pobudza wyobraźnię i kreatywność. ...

Aktualności

Mały pokój – duży problem, czyli jak zagospodarować małą przestrzeń z głową?

24 stycznia 2020
Mały pokój nie oznacza, że nie możemy zrealizować go według swojego wymarzonego projektu. Wymaga to niemałych zabiegów logistycznych, lecz wszystko jest możliwe. Wystarczy dostosować się do kilku wskazówek, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej, a przy tym stylowej przestrzeni.

O nas

Być może zabrzmi to jak slogan, ale dla nas meble to coś więcej, niż tylko przedmioty. To nasz sposób na życie. Firma Meble Wójcik zaczynała, jako mały zakład stolarski. Od ponad 30 lat sporo się u nas zmieniło. Jesteśmy popularnym pracodawcą w regionie i doceniono nas w Europie jako producenta mebli...

więcej