Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

3. miejsce w Rankingu Firm Rodzinnych Forbes dla Meble Wójcik

04-10-2018

27 września w Sopocie w Hotelu Haffner odbyło się cykliczne spotkanie regionalne realizowane w ramach Forum Firm Rodzinnych Forbes. Podczas wydarzenia ogłoszone zostały również wyniki I edycji rankingu „Forum Firm Rodzinnych 2018” – Meble Wójcik zajęło 3. miejsce w województwie warmińsko-mazurskim!

Podczas spotkania i uroczystej gali organizowanej przez Forbes Polska wręczone zostały nagrody najszybciej rosnącym i najbardziej wiarygodnym firmom rodzinnym w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim. Obok firm takich jak Ziaja czy LPP, firma Meble Wójcik również znalazła się w zestawieniu zajmując 3. miejsce wśród przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego oraz 46 pośród firm z całej Polski!

Oprócz oficjalnego ogłoszenia wyników, podczas gali odbyła się również debata dotycząca firm rodzinnych. Poruszone zostały w niej kwestie dotyczące m.in. plusów i minusów bycia przedsiębiorstwem rodzinnym oraz kwestia sukcesji. Zwłaszcza ten ostatni temat był dla nas szczególnie ważny z uwagi na fakt, że nasza firma prowadzona jest już przez drugie pokolenie rodziny Wójcik.

Bardzo dziękujemy organizatorom za przyznane wyróżnienie oraz możliwość udziału w spotkaniu. Tegoroczny ranking miesięcznika Forbes pokazuje, że prowadzone przez nas działania są dobrym krokiem w stronę dalszej realizacji strategii dynamicznego rozwoju spółki.