Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Wieszaki

więcej filtrów
Filtry: pokaż filtry
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -
- wszystkie -

Wieszaki, czyli czy mogę wziąć Pani płaszcz?

Poranny budzik wyrywa Cię z przyjemnego snu. Rutynowo bierzesz szybki prysznic, myjesz zęby, układasz fryzurę. Przerzucasz ubrania w szafie w poszukiwaniu wymyślonej na dziś kreacji. Spoglądasz nerwowo na zegarek. Masz jeszcze parę minut do wyjścia na ważne spotkanie. Jeszcze tylko buty, klucze. Wszystko idzie nie najgorzej. Wbiegasz do przedpokoju, żeby chwycić ...


Czytaj więcej

Wieszaki, czyli czy mogę wziąć Pani płaszcz?

Poranny budzik wyrywa Cię z przyjemnego snu. Rutynowo bierzesz szybki prysznic, myjesz zęby, układasz fryzurę. Przerzucasz ubrania w szafie w poszukiwaniu wymyślonej na dziś kreacji. Spoglądasz nerwowo na zegarek. Masz jeszcze parę minut do wyjścia na ważne spotkanie. Jeszcze tylko buty, klucze. Wszystko idzie nie najgorzej. Wbiegasz do przedpokoju, żeby chwycić kurtkę czy płaszcz. Robisz to jednak zbyt nerwowo. Sąsiadujące kurtki spadają na ziemię. Trudno wyłowić ta która jest potrzebna. Inne trzeba powiesić na nowo. Taka historia mogłaby się nie zdarzyć, gdyby w przedpokoju znajdowała się dostosowana do naszych potrzeb aranżacja mebli.

Wieszaki czy szafa

Jest kilka typów mebli, które pomagają utrzymać porządek i ład w przedpokoju. Zwykła szafa, dedykowana garderoba i wieszak na kurtki – każde z nich ma swoje zalety i wady, a w naszym odczuciu wybór tylko jednego mebla często nie jest wystarczający, żeby zapanować nad domowym chaosem.

Niezaprzeczalną zaletą szafy jest jej pojemność. Może być zamykana, dzięki czemu w całym przedpokoju panuje schludna atmosfera. Z kolei pozbawiona drzwi służy jako miejsce do odwieszania wierzchniego okrycia. Z reguły jest tak, że kurtek i płaszczy bardzo szybko przybywa – szczególnie w licznych rodzinach, czy podczas wizyty gości. Wiszą wtedy mocno ściśnięte, a przez to trudniej się dostać do tej naszej. Chyba każdy miał okazję przeżyć sytuację, kiedy wyciągając kurtkę, strącił sąsiadujące albo zahaczył o coś i podarł rękaw.

To sprawia, że świetnym, uzupełniającym rozwiązaniem są wieszaki do przedpokoju na ścianę albo garderoba, która łączy zalety obu mebli, jednak ma dużo większe gabaryty. To sprawia, że nie skorzystają z niej właściciele małych mieszkań.

Wieszaki mogą wydawać się dość niepozorne, ale świetnie sprawdzają się, szczególnie w małych pomieszczeniach, gdzie wieszane są na wolnej ścianie w przedpokoju. Prawdopodobnie nie ma innego mebla, który pozwala na tak szybki i wygodny dostęp do ubrań. Jeśli zaaranżujemy go z szafą, otrzymamy miejsce, w którym schowamy całą odzież wyjściową oraz przestrzeń, gdzie odwiesimy kurtki, w których aktualnie chodzimy. To także odpowiednie miejsce na ubrania gości, pozwoli im samodzielnie sięgnąć po swoje rzeczy, kiedy tylko będą tego potrzebowali.

Reprezentatywny przedpokój

Przedpokój to część domu, którą widzimy każdego ranka wychodząc do pracy i w której witamy gości. Nawet jeśli nie zdajemy sobie sprawy, ani nikt z zaproszonych o tym nie wspomina, jego wygląd wpływa na nasz nastrój i to jak jesteśmy oceniani jako gospodarze. Uporządkowana, komfortowa i dobrze oświetlona przestrzeń, gwarantuje komfort oraz dobre samopoczucie. Natomiast bałagan, ściśnięte w szafie kurtki, czy porozrzucana odzież i dodatki nie świadczą o nas najlepiej.

Przedpokoje, szczególnie w mieszkaniach, cierpią często na mało ergonomiczne projekty, które sprawiają, że są ciemne, małe i wąskie. Tym istotniejsze staje się maksymalnie użyteczne zagospodarowanie powierzchni. Wieszak na kurtki umieszczony na ścianie jest wymarzonym rozwiązaniem. Zajmuje mało miejsca i relatywnie łatwo go przenieść. Z kolei modele takie jak wieszak ścienny Linate, wyposażone dodatkowo w lustro, rozjaśnią i optycznie powiększą pomieszczenie.


Czytaj mniej
Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia