Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Nagrody

„Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2017” dla kolekcji Lyon

„Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2017” dla kolekcji Lyon

Program Lyon otrzymał „Złoty Medal MTP” w kategorii „Premiery” mebli skrzyniowych. To odznaczenie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Złoty Medal MTP przyznawany jest w dwóch etapach. W pierwszym Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów branży meblarskiej dokonuje nominacji na podstawie dostarczonej dokumentacji. Ostateczny wybór laureatów odbywa się natomiast pierwszego dnia targów. Renomowana nagroda posiada wieloletnią tradycję i cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród krajowych, jak i zagranicznych wystawców.

Toronto ze „Złotym Medalem Targów Poznańskich 2016” Toronto ze „Złotym Medalem Targów Poznańskich 2016” - ikona

Toronto ze „Złotym Medalem Targów Poznańskich 2016”

Program Toronto otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem jest to wyjątkowe odznaczenie – „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016” na Targach Meble Polska. To najbardziej prestiżowa, renomowana nagroda poznańskich targów, która może poszczycić się wieloletnią tradycją, a także dużym uznaniem wystawców krajowych i zagranicznych.

Produkt Roku 2016 dla kolekcji Toronto Produkt Roku 2016 dla kolekcji Toronto - ikona

Produkt Roku 2016 dla kolekcji Toronto

Kolekcja Toronto po raz kolejny została doceniona. Zdobyła prestiżowe wyróżnienie „Produkt Roku 2016” w kategorii Salon! Nagroda przyznana została w czternastej edycji konkursu organizowanego przez czasopismo branżowe „Meble Plus”.

Diament Meblarstwa 2016 dla kolekcji Toronto Diament Meblarstwa 2016 dla kolekcji Toronto - ikona

Diament Meblarstwa 2016 dla kolekcji Toronto

Toronto, jedna z najnowszych kolekcji naszej marki uzyskała prestiżowy tytuł „Diament Meblarstwa 2016” w kategorii Przestrzeń Salonowa. Nagroda przyznana została w dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl Sp. z o.o. – wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

"Produkt Roku 2015" magazynu Meble Plus "Produkt Roku 2015" magazynu Meble Plus - ikona

"Produkt Roku 2015" magazynu Meble Plus

Magazyn Meble Plus w konkursie "Produkt Roku 2015" przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. Kolekcja Summer otrzymała wyróżnienie w kategorii "salon". Elegancki program inspirowany naturalnym drewnem idealnie sprawdza się w wielu aranżacjach.

Diament Meblarstwa 2015 Diament Meblarstwa 2015 - ikona

Diament Meblarstwa 2015

Kolekcja Summer uzyskała tytuł "Diament Meblarstwa 2015" w kategorii Przestrzeń Salonowa. Konkurs jest organizowany przez magazyn BIZNES meble.pl oraz portal meble.pl. Wyróżnienie jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, oryginalności produkowanych mebli, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta oraz znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

Ranking czytelników magazynu "Czas na Wnętrze" Ranking czytelników magazynu "Czas na Wnętrze" - ikona

Ranking czytelników magazynu "Czas na Wnętrze"

Szafka nocna Linate otrzymała Złoty Medal Grand Prix w Rankingu Czytelników Magazynu Czas na Wnętrze. Wyróżnienie przyznawane jest przez czytelników, którzy przez cały rok oceniają atrybuty poszczególnych mebli. Szafka została nagrodzona również w następujących kategoriach: Design, Materiał, Funkcjonalność oraz Wart swej ceny.

Produkt Roku 2014 Produkt Roku 2014 - ikona

Produkt Roku 2014

Kolekcja Lario uzyskała wyróżnienie w konkursie "Produkt Roku 2014" w kategori Salon. Jury przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. Konkurs jest organizowany przez magazyn Meble Plus.

Diament Meblarstwa 2014 Diament Meblarstwa 2014 - ikona

Diament Meblarstwa 2014

Kolekcja Lario uzyskała tytuł "Diament Meblarstwa 2014" w kategorii Przestrzeń Salonowa. Nagroda jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, oryginalności produkowanych mebli, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta oraz znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. Konkurs jest organizowany przez magazyn BIZNES meble.pl oraz portal meble.pl

Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013 Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013 - ikona

Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013

Programy Linate i Fan Faro znalazły się w gronie produktów nominowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego do tytułu "Dobry Wzór 2013". Instytut ocenia wyroby z obszarów: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa, opakowania i nowe materiały. Kolekcje marki Meble Wójcik znalazły się w gronie kilkudziesięciu produktów docenionych za najwyższą jakość wzornictwa.

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych 2013

2. miejsce w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych

Marka Meble Wójcik awansowała na 2. pozycję w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych, organizowanym przez magazyn Meble Plus. To jeden z najbardziej obiektywnych konkursów w branży meblarskiej. W 10-cio punktowej skali przedstawiciele salonów meblowych dokonują oceny poszczególnych dostawców, biorąc po uwagę m.in.: jakość kontaktów handlowych, jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego czy wysokość obrotu osiąganego przez dany salon w relacjach z producentem.

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych 2013 - ikona
ZłotyMedal 2013 ZłotyMedal 2013 - ikona

ZłotyMedal 2013

Złoty Medal MTP na Targach Mebli MEBLE POLSKA 2013

Kolekcje Linate i Madras marki Meble Wójcik zostały uhonorowane Złotym Medalem MTP. Nagroda jest przyznawana produktom, które spełniają kryteria najwyższej jakości, nowoczesności, innowacji, wytwarzanym w oparciu o najwyższej klasy technologie. Oceny dokonuje Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów branży meblarskiej.

Produkt Roku 2013 magazynu Meble Plus Produkt Roku 2013 magazynu Meble Plus - ikona

Produkt Roku 2013 magazynu Meble Plus

Magazyn Meble Plus przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. System "Porto" marki Meble Wójcik otrzymał wyróżnienie w kategorii jadalnia.

Dobry Design 2013 magazynu Dobrze Mieszkaj Dobry Design 2013 magazynu Dobrze Mieszkaj - ikona

Dobry Design 2013 magazynu Dobrze Mieszkaj

W konkursie Dobry Design 2013 w kategorii "Przestrzeń salonu" nagrodę otrzymała kolekcja Linate marki Meble Wójcik. Linate została doceniona za oryginalną linię i odważne połączenie kolorów (biel z  aplikacjami o barwie Trufla), a także wykorzystanie praktycznych i  nowoczesnych rozwiązań, np. prowadnice w szufladach z cichym zamknięciem czy ergonomiczne rozwiązania bez uchwytowe. Jury konkursu, w skład którego weszło 100 architektów i projektantów wnętrz, nagrodziło aż 44 produkty w 10 kategoriach. Konkurs to inicjatywa, która ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz.

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych – 3 miejsce

Marka Meble Wójcik zajęła kolejny rok z rzędu wysokie 3. miejsce w konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus. To  najbardziej niezależny ranking w branży meblarskiej - przede wszystkim ze  względu na kryteria oceny i jury, na które składają się przedstawiciele salonów meblowych. W 10-cio punktowej skali dokonują ocen poszczególnych dostawców, biorąc pod uwagę takie wartości jak jakość mebli, poziom obsługi, serwis czy współpraca.

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych – 3 miejsce - ikona
Diament Meblarstwa 2012 Diament Meblarstwa 2012 - ikona

Diament Meblarstwa 2012

Szósta edycja konkursu wyłoniła najlepsze na polskim rynku produkty w kilkunastu kategoriach. Nagroda "Diament Meblarstwa" jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

Venti – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Venti – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich - ikona

Venti – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Złoty Medal MTP to najbardziej prestiżowa nagroda poznańskich targów, która może poszczycić się renomą i tradycją, a także dużym uznaniem wystawców krajowych i zagranicznych. Wójcik Fabryka Mebli otrzymała Złoty Medal za sypialnię Venti.

"Produkt Roku 2012" magazynu Meble Plus "Produkt Roku 2012" magazynu Meble Plus - ikona

"Produkt Roku 2012" magazynu Meble Plus

Magazyn Meble Plus przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom odznaczającym się nowoczesnym designem, jakością wykonania oraz wartością użytkową. System "Cova" marki Meble Wójcik został otrzymał wyróżnienie w kategorii salon. Kolekcja cechuje się płaskimi, masywnymi ramami, które – wg magazynu Meble Plus – świetnie współgrają z zaokrąglonymi frontami i eleganckim dekorem jesionu.

"Produkt Roku 2010" magazynu Meble Plus

Wójcik Fabryka Mebli uzyskała 2. miejsce w konkursie magazynu Meble Plus "Produkt Roku 2010" za kolekcję Xenon. Tytuł ten przyznano produktom odznaczającym się m.in.: wysokimi walorami wzorniczymi, użytkowymi i estetycznymi, wysoką jakością wykonania, nowatorstwem zastosowanych rozwiązań.

"Produkt Roku 2010" magazynu Meble Plus - ikona
Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia