Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Dlaczego My

Dlaczego
Meble Wójcik
Wysoka jakość Wysoka jakość - ikona

Wysoka jakość

Wszystkie meble z kolekcji Meble Wójcik wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej charakteryzującej się odpornością na uszkodzenia, zarysowania oraz działanie wysokiej temperatury i wilgoci. Ta cecha w połączeniu ze stosowaniem nowoczesnych technologii, atestowanych materiałów i akcesoriów oraz szczelnych systemów kontroli jakości sprawia, że meble są niezwykle trwałe i zachowują swój elegancki wygląd przez długie lata użytkowania.

Oryginalny design Oryginalny design - ikona

Oryginalny design

Śledząc najnowsze trendy we wzornictwie oraz gusta i oczekiwania Klientów, tworzymy we współpracy z projektantami i Działem Rozwoju Produktu autorskie i oryginalne projekty, które łączą w sobie elegancję i funkcjonalność, wykorzystując innowacyjne pomysły, atrakcyjną kolorystykę oraz wysokiej jakości materiały.

Marka doceniana przez branżę Marka doceniana przez branżę - ikona

Marka doceniana przez branżę

Marka Meble Wójcik została wielokrotnie wyróżniona w konkursach wizerunkowych czy prestiżowych rankingach, a meble z kolekcji marki otrzymały wiele nagród branżowych. Do najważniejszych wyróżnień marki Meble Wojcik należą takie nagrody jak m.in.: Diament Forbesa, Produkt Roku Magazynu Meble Plus, Złoty Medal Poznańskich Targów Meblowych, Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych, Diament Meblarstwa, Gazele Biznesu Magazynu Puls Biznesu czy tytuł Dobrej Firmy Magazynu Rzeczpospolita.

Dobra cena Dobra cena - ikona

Dobra cena

Chcąc zaoferować oryginalny produkt o jak najwyższych walorach użytkowych i ciekawej stylistyce, nie zapominamy, że musi być on przystępny cenowo. Zaawansowane rozwiązania technologiczne, optymalizacja procesu produkcyjnego oraz skala produkcji pozwalają nam zaoferować Państwu wysokiej klasy, eleganckie meble za rozsądną cenę.

Funkcjonalność Funkcjonalność - ikona

Funkcjonalność

Już na etapie pomysłu i projektu dokładamy wszelkich starań, aby meble z naszych kolekcji dawały swobodę i elastyczność kreowania przestrzeni w mieszkaniach i domach naszych Klientów, mając na uwadze ograniczenia z tym związane. Poszczególne elementy kolekcji charakteryzują się ciekawymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które ułatwiają ich użytkowanie oraz optymalizują wykorzystanie często ograniczonej przestrzeni użytkowej naszych polskich domów i mieszkań.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia