Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Meble dziecięce i młodzieżowe

Głośna muzyka, mnóstwo zabawek i ciągły ruch… Tak, to z pewnością pokój dziecka. Zaplanuj go tak, aby Twoja pociecha mogła swobodnie bawić się, uczyć przy biurku i odpoczywać. Pojemne komody, regały i szafki nocne pomieszczą wszystkie skarby, a wygodne łóżko sprawi, że zawsze będzie mieć dużo energii na kolejny dzień pełen nowych wyzwań.Czytaj więcej

Wymagający młodzi lokatorzy czyli urządzanie pokoju dziecięcego

Wydawać by się mogło, że urządzanie pokoju dla dzieci powinno być proste i przyjemne, prawda? W końcu, jakie wymagania może mieć jego młody lokator. W rzeczywistości jednak zadanie wcale nie jest takie proste. Dzieci nie tylko mają swoje oczekiwania, ale musimy też pomyśleć o rzeczach, które im nie przychodzą do głowy – o ...


Czytaj więcej

Wymagający młodzi lokatorzy czyli urządzanie pokoju dziecięcego

Wydawać by się mogło, że urządzanie pokoju dla dzieci powinno być proste i przyjemne, prawda? W końcu, jakie wymagania może mieć jego młody lokator. W rzeczywistości jednak zadanie wcale nie jest takie proste. Dzieci nie tylko mają swoje oczekiwania, ale musimy też pomyśleć o rzeczach, które im nie przychodzą do głowy – o bezpieczeństwie, praktyczności i wygodzie.

Pokój i meble dla chłopca

Zainteresowania dzieci bardzo szybko się zmieniają – nie zawsze jest to ewolucja, częściej mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją. Jednego dnia przeżywają fascynację dinozaurami, drugiego chcą być astronautami. Nie jest możliwie nadążanie za zmieniającymi się pomysłami.Dlatego same meble dziecięce dobierane do pokoju dla chłopca powinny być możliwie neutralne i uniwersalne, umożliwiające w prosty sposób zmianę dekoracji. Te stosunkowo łatwo aktualizować, w przeciwieństwie do stałego wyposażenia.

Dobrym pomysłem jest wybór jasnych mebli z kolekcji Amazon, które rozjaśniają nawet małe pomieszczenie, czyniąc go optycznie większym. Bardzo ważne jest stworzenie wewnątrz przytulnej atmosfery.W końcu pokój dziecięcy to azyl i schronienie, w którym spędza się sporo czasu – bawiąc się, ucząc i odpoczywając. 

Meble do pokoju dla dziewczynek

Uważa się z reguły, że dziewczynki są nieco spokojniejsze od chłopców, chociaż nie zawsze mniej żywiołowe. Często też przykładają większą wagę do kolorów, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w przygotowywanych dla nich pokojach. Pastelowe kolory ścian, dodatki i akcesoria wymagają jednak odpowiedniego kontrastu, pewnej bazy, która je uwypukli i uczyni wyraźniejszymi. Do tego celu świetnie nadają się meble dla dzieci z kolekcji Lilo lub Angel.

Subtelny, szary kolor frontów tworzy idealną kompozycję z różowymi, niebieskimi czy zielonymi akcentami kolorystycznymi. Dzięki niemu łatwo stworzyć wymarzoną, spójnąprzestrzeń. Uniwersalność szarego koloru i nowoczesny wygląd samych mebli dziecięcych, sprawiają, że posłużą jako wyposażeniu pokoju przez długie lata – nawet kiedy lokatorka wyrośnie już z bycia „małą księżniczką”.

Meble młodzieżowe – wyzwanie czy prosty wybór?

Kiedy dzieci wchodzą w czas dorastania, nie oznacza to wcale podejmowania łatwiejszych decyzji odnośnie aranżacji ich pokoju. Wiele osób twierdzi wręcz przeciwnie – mimo iż nastolatkowie lepiej artykułują swoje potrzeby, nie upraszcza to całego procesu. Ulegają różnym trendom, modom i fascynacjom, które mogą zmieniać się bardzo dynamicznie. A różnorodność ich charakterów i upodobań utrudnia nakreślenie uniwersalnych styli wnętrzarskich.

Przeglądając meble młodzieżowe na pewno warto zaangażować w to zadanie nastolatka. Jako rodzice powinniśmy skupić się na ich funkcjonalności i wygodzie, natomiast sam wygląd pozostawić do decyzji dziecka.

Wybór z reguły pada na jasne meble młodzieżowe Novi, pasujące praktycznie do każdej aranżacji wnętrza, nie ograniczając kreatywności nastolatka. Osoby szukające ciemniejszych frontów wybierają Nubi, kolekcję tworzącą masywniejszą, bardziej „poważną i dorosłą” atmosferę, jednocześnie nawiązując do motywów naturalnych. Dodatkowe oświetlenie mebli czy ozdobne panele z pasami ledowymi, stworzą wyjątkową kompozycję, którą będzie można pochwalić się przed kolegami i koleżankami. Z kolei nastolatkowie szukający czegoś nietypowego skłaniają się do zestawu mebli młodzieżowych Laser, pozwalającymi na tworzenie nowoczesnych kompozycji kolorystycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znaleźć można meble. Meble chłopięce są zaprojektowane z myślą o aktywności i kreatywności, oferując zarówno miejsce do nauki, jak i zabawy. Wybierając nasze meble chłopięce, stworzysz przestrzeń, która rośnie razem z Twoim dzieckiem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znaleźć można eleganckie meble dziewczęce. Meble dziewczęce tworzą magiczną przestrzeń do nauki, zabawy i odpoczynku dla każdej dziewczynki. Wybierając nasze meble dziewczęce, stworzysz pokój, który będzie rozwijał wyobraźnię i kreatywność Twojej córki.


Czytaj mniej
Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia