Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Marka Meble Wójcik po raz kolejny na targach Warsaw Home

03-10-2018

W dniach 4 – 7 października w Nadarzynie odbędzie się kolejna, III edycja targów Warsaw Home. W zeszłym roku marka Meble Wójcik debiutowała na tym wydarzeniu, prezentując takie kolekcje jak Angel, Linate oraz Lyon Jasny. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, dlatego w tym roku również nie może nas tam zabraknąć. Jesteście ciekawi co tym razem dla Was przygotowaliśmy?

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Zeszłoroczna edycja targów przyciągnęła ponad 64 tys. odwiedzających, stając się tym samym jednym z największych wydarzeń w Polsce, zrzeszającym architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepów oraz klientów indywidualnych. Dzięki temu, stanowią one zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, jak również przestrzeń dla miłośników wyposażenia wnętrz.

Wszystkie te elementy oraz nasz udany zeszłoroczny debiut sprawiły, że w tym roku również będziemy obecni na targach, prezentując m.in. nasze nowości  – kolekcje Cortina, Lilo oraz Laser.

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie! Znajdziecie nas w hali E na stoisku E 4.22