Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Meble Polska 2019 – podsumowanie, fotorelacja!

18-03-2019

Kolejna edycja targów Meble Polska dobiegła końca. Cztery dni intensywnych spotkań, rozmów biznesowych i kilkanaście nowych kolekcji, a to wszystko na stoisku o powierzchni 600 m2 – sprawdźcie, jak nam poszło!

Targi Meble Polska to największe wydarzenie poświęcone branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku podczas targów Meble Polska, Home Decor i Arena Design wzięło udział około 25 tys. osób z ponad 60 krajów.

Podczas wydarzenia, na stoisku o powierzchni 600 m2, zaprezentowaliśmy kilkanaście nowych kolekcji. Staraliśmy się,aby nasze systemy odzwierciedlały najnowsze trendy stylistyczne i kolorystyczne, które wchodzą szturmem na rynek - stąd duża ilość ciemniejszych dekorów i czerni połączonych z naturalnymi dębami oraz dekorów nawiązujących do betonu.

Samo stoisko i nagroda Acanthus Aureus, którą otrzymaliśmy za zabudowę, to jednak nie koniec sukcesów i działalności na targach. Ciekawostką jest nasz udział w strefie BZ, gdzie pokazaliśmy naszą kolekcję Brolo. Strefa ta to bardzo ciekawa inicjatywa pięciu blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami zaaranżowały specjalną przestrzeń, wykorzystując przy tym własną kreatywność i znajomość trendów. System cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających – dziękujemy za piękną aranżację z użyciem naszych mebli.

Przy temacie targów musimy również wspomnieć o współpracy ze zdolnymi studentami z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Młodzi artyści zaprojektowali (a my wyprodukowaliśmy) kolekcje mebli, które zostały zaprezentowane na ich stoisku w ramach ARENA DESIGN – wydarzeniu towarzyszącemu targom Meble Polska! Klitka i Pro Box (tak nazywają się kolekcje) wzbudziły duże zainteresowanie zwiedzających.

Dziękujemy również wszystkim partnerom handlowym oraz gościom za odwiedzenie naszego stoiska i słowa uznania dla prezentowanych kolekcji.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia relacji z targów oraz wirtualnego spaceru po naszym stoisku: https://meblewojcik.com.pl/wirtualny-spacer-2019/index.html

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia