Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Meble Wójcik na Targach M.O.W. 2020 w Niemczech

29-09-2020

Targi mebli i wyposażenia wnętrz M.O.W. zgromadziły ponad 400 niemieckich i międzynarodowych wystawców. Mimo sytuacji epidemicznej wydarzenie przyciągnęło firmy z blisko 50 krajów.  Organizatorzy wydarzenia zapewnili wszelkie środki ostrożności, by wystawiający się  i odwiedzający stoiska czuli się bezpiecznie.

Wystawcy zgromadzeni na targach pokazali swój bogaty asortyment produktów i usług kierowanych do szerokiej grupy klientów. Wśród kluczowych eksporterów nie mogło zabraknąć również nas, marki Meble Wójcik!

W ramach tego wydarzenia zaprezentowaliśmy nowe kolekcje. Nawiązują one do światowych trendów, lecz również fani uniwersalnego designu znajdą w nich coś dla siebie. W tegorocznych kolekcjach postawiliśmy na dekory w kolorze naturalnego drewna, a także dużo, zawsze modnej bieli.

W tym roku liczba odwiedzających dopisała. Mimo trudnej atmosfery w całej branży meblarskiej, a także  dzięki odpowiednim zabezpieczeniom organizatorów udało się spotkać z Klientami i opracować plan rozwoju nowych kolekcji na kolejne  miesiące.

 Zapraszamy do galerii zdjęć z targów.

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia