Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Meble Wójcik z Diamentem Meblarstwa 2020!
Meble Wójcik z Diamentem Meblarstwa 2020!
Meble Wójcik z Diamentem Meblarstwa 2020!

Meble Wójcik z Diamentem Meblarstwa 2020!

13-11-2019

Kolekcja Lyon Jasny została doceniona w prestiżowym konkursie „Diamenty Meblarstwa”. Sypialnia Mebli Wójcik zwyciężyła w kategorii „Strefa snu” w klasie standard. To już 14. edycja prestiżowego plebiscytu, organizowanego przez miesięcznik Biznes meble.pl oraz portal meble.pl.

Sypialnia Lyon wyróżniona

Konkurs „Diamenty Meblarstwa” nieprzerwanie organizowany jest od 2006 roku.  Jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod kątem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Tegorocznych 113 kandydatów oceniało 70-osobowe jury, w którego skład weszli m.in. architekci, projektanci wnętrz czy designerzy. Marka Meble Wójcik została nagrodzona za kolekcję sypialni Lyon Jasny w kategorii Strefa snu. Doskonałe, oryginalne i funkcjonalne wzornictwo oraz wykorzystywanie najlepszej jakości materiałów, sprawiło, że meble zostały zauważone i docenione przez ekspertów.

- Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że praca naszego zespołu została doceniona tak prestiżową nagrodą. Tworzenie oryginalnych i funkcjonalnych mebli to bardzo trudna sztuka, jednak nieustannie śledzimy trendy, poszerzamy naszą wiedzę oraz dokładamy wszelkich starań, by zachwycać naszych klientów – mówi Ewelina Wójcik, Dyrektor Działu Marketingu marki Meble Wójcik.
 

O kolekcji Lyon Jasny

Meble w kolorze alpejskiej bieli i Dębu Riviera z kolekcji Lyon Jasny to ponadczasowe połączenie, które sprawdzi się w każdej sypialnianej aranżacji. Na szczególną uwagę zasługuje  łóżko - podnoszony stelaż zapewnia mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania, a tapicerowane wezgłowie nie tylko daje niezwykły komfort użytkowania, ale również jest bardzo łatwe w utrzymaniu. Wszystko za sprawą wykorzystania innowacyjnych tkanin: Easy Water Cleaning, pozwalającej na łatwe usunięcie plam oraz Water Repellent, która utrudnia wchłanianie się płynnych zabrudzeń. W zestawie oprócz łóżka znajdują się również szafki nocne oraz pojemna szafa. System dzięki bardzo modnej kolorystyce i niebanalnemu designowi nie tylko optycznie powiększa przestrzeń, ale i nadaje jej niepowtarzalnego klimatu.


 

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia