Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Podsumowanie targów Meble Polska 2018

15-03-2018

Targi Meble Polska to największe wydarzenie poświęcone branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia na powierzchni 70 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało ponad 1300 firm i marek.

Na stoisku pokazaliśmy 9 nowych kolekcji. Kilka z nich przedstawiliśmy w różnych wariantach kolorystycznych – dzięki temu udało nam się poznać upodobania naszych Klientów z różnych zakątków świata, które jak się okazało, są bardzo podobne.     

Nasza oferta i jej wizualna forma prezentacji zostały również docenione przez jury konkursowe targów. System Brolo zdobył „Złoty Medal MTP” w kategorii „Premiery” mebli skrzyniowych, a stoisko o powierzchni 500 m2 otrzymało nagrodę „Acanthus Aureus” za zabudowę, która najlepiej odzwierciedla i wspiera strategię marketingową firmy.

To jednak nie koniec naszych sukcesów! Podczas oficjalnej gali wręczenia nagród Piotr Wójcik, Prezes marki Meble Wójcik został uhonorowany Tytułem Ambasadora Meblarstwa przez Radę Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Wyróżnienie wręczane jest osobom, które mają szczególny wpływ na rozwój i promocję polskiej branży meblarskiej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Ogólnopolskiej Izbie Gospodarczej Producentów Mebli oraz jury konkursowemu za zaszczytne wyróżnienia i nagrody. Dziękujemy również wszystkim partnerom handlowym, a także gościom za odwiedzenie naszego stoiska oraz za ciepłe słowa uznania dla nowych kolekcji. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszych wspólnych sukcesów.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia relacji zdjęciowej z targów, a także wirtualnego spaceru po naszym stoisku: https://meblewojcik.com.pl/wirtualny-spacer/index.html