Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych 2018 – zajęliśmy pierwsze miejsce!

13-08-2018

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych to prestiżowy konkurs, w którym głos zabierają przedstawiciele kilkuset salonów meblowych. Dzięki ich wskazaniom, co roku możemy poznać listę czołowych producentów mebli z całej Polski. W tegorocznej edycji rankingu najlepszą firmą w kategorii mebli skrzyniowych okazała się marka Meble Wójcik!

Konkurs organizowany jest przez czasopismo branżowe Meble Plus. Podstawą do sporządzenia tegorocznego rankingu były informacje uzyskane od ponad 130 przedstawicieli salonów meblowych, dotyczące m.in. wysokości obrotów osiąganych przez dany salon w relacji z producentem, czy jakości kontaktów handlowych. W tym roku, po wielu latach plasowania się w ścisłej czołówce, marka Meble Wójcik zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, potwierdzające nie tylko wysoką jakości naszych mebli, ale także poziom obsługi i dobre relacje z przedstawicielami salonów meblowych, które udało nam się wypracować na przestrzeni lat.

Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom za oddanie głosu na naszą firmę. Jesteśmy dumni z zajęcia pierwszego miejsca i mamy nadzieję, że kolejne lata współpracy będą dla wszystkich równie owocne i satysfakcjonujące.