Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

Aktualności

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego Centrum Dystrybucyjnego

23-11-2018

16 listopada w sąsiedztwie zakładu produkcyjnego „Żuławska” odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Dystrybucyjnego – nowej inwestycji firmy Meble Wójcik.

Centrum Dystrybucyjne będzie największym obiektem magazynowym w regionie oraz jednym z największych magazynów „w jednym kawałku” w branży meblowej. Na ponad 46000 m2 działki należącej do spółki, zostanie wybudowane Centrum Dystrybucyjne o powierzchni 24000 m2 wraz z zapleczem socjalnym dla pracowników i kierowców, parkingami dla pojazdów osobowych i ciężarowych, które działać będzie w oparciu o nowoczesne systemy informatyczne oraz rozwiązania technologiczne.

Na oficjalną uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję przybyły liczne media oraz goście honorowi m.in. Sylwester Sadowski, Wicewojewoda warmińsko-mazurski, Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga, Maciej Romanowski, Starosta Elbląski, Jerzy Wilk, Poseł na Sejm, Jan Bobek, Przewodniczący Sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego oraz Marek Pruszak, Przewodniczący Rady Miasta Elbląg, którym bardzo dziękujemy za przybycie.

Inwestycja w Centrum Dystrybucyjne to kolejny krok w rozwoju firmy, pozwalający na jej dalszy rozwój oraz umacnianie pozycji na rynkach krajowym i międzynarodowym. Jej budowa przyczyni się m.in. do zwiększenia zdolności produkcyjnych, elastyczności serwisu dla Klientów, a także zdolności operacyjnych magazynów Meble Wójcik. Nowe Centrum Dystrybucyjne wpłynie także korzystnie na optymalizację produkcji, podniesienie jakości oferowanych przez nas produktów oraz terminowość dostaw do odbiorców. 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.