Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP CNAK02
KOMODA 3D-1S

Cortina

Wymiary:

szerokość: 156,8 cm
wysokość: 86 cm
głębokość: 40,9 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb Grandson
  Dąb Grandson
  Front:
  Dąb Grandson
 • Dąb Grandson
  Dąb Grandson
  Korpus:
  Dąb Grandson

Cechy i korzyści:

 • Komoda z kolekcji Cortina to doskonały organizer. Do wykorzystania masz aż osiem pojemnych wnęk i praktyczną szufladę, w której możesz trzymać mniejsze drobiazgi.
 • Markowe akcesoria z systemem cichego domykania pozwalają na komfortowe użytkowanie mebla. Prowadnice posiadają specjalne hamulce, dzięki którym fronty mebli zwalniają w końcowej fazie domykania i prawie bezszelestnie łączą się z korpusem.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 1159
1449
1232 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana  
Front: Płyta MDF
Uchwyty: metal                                
Prowadnice: kulkowe
Zawiasy: cichy domyk
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 92 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 18 cm
Waga: 25 kg
Paczka 2
Długość: 91 cm
Szerokość: 42,5 cm
Wysokość: 12,5 cm
Waga: 21 kg
Paczka 3
Długość: 168 cm
Szerokość: 42,5 cm
Wysokość: 6,5 cm
Waga: 21,5 kg

Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.     

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.


Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli. 

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia