Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP RIVF01
KOMODA RTV 1D2S

Rivero

Wymiary:

szerokość: 188,6 cm
wysokość: 64,5 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Szary Krzemowy/ Dąb Flagstaff Ciemny
  Szary Krzemowy/ Dąb Flagstaff Ciemny
  Szary Krzemowy/ Dąb Flagstaff Ciemny
  Szary Krzemowy/ Dąb Flagstaff Ciemny
  Korpus:
  Szary Krzemowy/ Dąb Flagstaff Ciemny
  Front:
  Szary Krzemowy/ Dąb Flagstaff Ciemny

Cechy i korzyści:

 • Stylowe wyposażenie salonu jest wizytówką Twojego domu, jednak nie tylko aspekt wizualny liczy się podczas planowania i urządzania wnętrza. Twój pokój dzienny jest strefą relaksu, zarówno rodzinnego jak i w towarzystwie przyjaciół. Wybierz meble, które zapewnią wygodę, niezawodność użytkowania oraz stworzą idealnie pasującą całość. Komoda RTV z serii Rivero jest produktem o wyjątkowym designie, spełniającym wymagania świadomych, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań klientów.
 • Stylowa komoda RTV Rivero jest meblem, powstałym z dbałością o zachowanie funkcjonalności oraz estetyki mebla. Posiadająca dwie szuflady, pełny front oraz otwarte półki szafka RTV prezentuje się wyjątkowo dzięki efektownemu stelażowi, dodającemu jej optycznie lekkości. Komoda RTV z serii Rivero wyposażona została w zawiasy oraz prowadnice szuflad w system cichego domyku. Mebel posiada gustowne zestawienie kolorów (Dąb Flagstaff Ciemny oraz Szary Krzemowy), solidne metalowe uchwyty oraz otwory na przewody. Dzięki nim strefa RTV zachowa estetykę i porządek na co dzień.
 • Komoda RTV Rivero o praktycznym układzie oraz efektownym wyglądzie zdecydowanie sprawdzi się w pomieszczeniach, utrzymanych w stylu industrialnym, nowoczesnym oraz vintage. Jeśli uwielbiasz inspirować się wnętrzarskimi trendami, ale cenisz swój gust oraz ponadczasowość rozwiązań, ten mebel został stworzony z myślą o Twoich oczekiwaniach.
 • Szerokość: 188,6 cm, wysokość: 64,5 cm, głębokość: 40 cm.
sugerowana cena brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 944
1349
1079 zł
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyt: metal
Zawiasy: cichy domyk
Prowadnice: cichy domyk
Stopki: stelaż metalowy

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 94,5 cm
Szerokość: 44,6 cm
Wysokość: 20,0 cm
Waga: 29,5 kg
Paczka 2
Długość: 206 cm
Szerokość: 53,8 cm
Wysokość: 7,6 cm
Waga: 34,62 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia