Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP PEZF02
KOMODA RTV 2S

Perazzo
Nowość

Wymiary:

szerokość: 199,6 cm
wysokość: 59,7 cm
głębokość: 40 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Antracyt
  Korpus:
  Antracyt/ Dąb Amaretto Hudson
  Front:
  Antracyt

Cechy i korzyści:

 • Jaki sprzęt elektroniczny wpisuje się w Twój gust? Poza najnowocześniejszymi parametrami, gwarantującymi doskonałą jakość obrazu i dźwięku ważny jest design. Zarówno nowocześnie prezentujące się sprzęty jak i urządzenia w stylu retro doskonale wyglądają w ekspozycji na komodzie RTV, wpisującej się w charakter wystroju pomieszczenia.
 • Stylowa, solidnie wykonana, masywna komoda RTV z dwiema szufladami oraz półkami otwartymi i miejscem na przewody doskonale prezentuje się we wnętrzu, utrzymanym w tematyce klasycznej, kolonialnej oraz rustykalnej. Jeżeli cenisz naturalnie wyglądające materiały, Twoją uwagę powinna przykuć płyta wiórowa laminowana, powstała w procesie produkcji, wykorzystującej nowoczesną technologię tworzenia płyt drewnopochodnych. Zachowując atrakcyjną cenę możemy zaoferować meble posiadające wyraźnie widoczne słoje drewniane na blacie, które łatwo wyczujesz poprzez dotyk. Wysoka jakość widoczna jest ponadto w elementach wyposażenia komody RTV, posiadającej wytrzymałe i funkcjonalne prowadnice kulkowe, umożliwiające pełne wysunięcie szuflad oraz metalowe uchwyty o minimalistycznym wyglądzie.
 • Efektownie prezentująca się, masywna komoda RTV w kolorze Antracyt wraz z blatem w odcieniu Dąb Amaretto Hudson podkreśli ponadczasową aranżację strefy dziennej, zachowując jej elegancję oraz dbałość o detale. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu przestronnym, dobrze doświetlonym naturalnym światłem oraz bogato wyposażonym w roślinność, w tym egzotyczną. Podkreśli modny styl urban jungle oraz rustykalny w Twoim wnętrzu. Mebel po montażu należy przymocować do ściany. Szerokość: 199,6 cm, Wysokość: 59,7 cm, Głębokość: 40 cm.
1199 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana
Front: płyta wiórowa laminowana
Uchwyty: metal
Prowadnice: kulkowe - pełny wysuw
Stopki: tworzywo sztuczne

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 99,7 cm
Szerokość: 40,2 cm
Wysokość: 10,2 cm
Waga: 17,54 kg
Paczka 2
Długość: 217 cm
Szerokość: 51,4 cm
Wysokość: 6,0 cm
Waga: 29,38 kg
Paczka 3
Długość: 111,1 cm
Szerokość: 36,1 cm
Wysokość: 11,2 cm
Waga: 20,24 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Bezpieczeństwo:                                                                                                                                                                        
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.   
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia

Czynna w godzinach:
pon. - pt. 07:00 - 15:00
   
 
  Infolinia