Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP FANZ03
ŁÓŻKO 140

Fano
Nowość
-20% NA ŁÓŻKO I MATERAC W ZESTAWIE

Wymiary:

szerokość: 145,1 cm
wysokość: 95,9 cm
głębokość: 205,4 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Kaszmir
  Kaszmir
  Kaszmir
  Kaszmir
  Szczyty:
  Kaszmir
  Boki:
  Kaszmir

Cechy i korzyści:

Pokój młodzieżowy może być estetyczną, stylowo urządzoną przestrzenią relaksu i nauki. Wybierając nowoczesną, uniwersalną kolorystycznie kolekcję mebli do pokoju nastolatka stworzysz doskonałą bazę pod zmianę wystroju wnętrza, co przy zmiennym guście młodzieży okazuje się realnym scenariuszem. Łóżko, pasujące do materaca o szerokości 140 cm, który znajdziesz w ramach kolekcji Elio, Impresso lub Savio- wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Łóżko FANO 140 jest meblem, który podkreśli przemyślaną aranżację przestronnego pokoju młodzieżowego. Wykonane z płyty wiórowej laminowanej w odcieniu Kaszmir efektownie komponuje się z czernią, szarością, bielą, beżem oraz intensywnymi kolorami dodatków. Mebel, sprzedawany bez stelaża (dedykowany produkt z oferty Meble Wójcik: MWSD02 lub stelaż podnoszony MWSD07) oraz materaca wyróżnia się prostotą kształtu, ponadczasowością i uniwersalnością designu.
Pasujące zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wystroju łóżko warto zestawić z pozostałymi elementami kolekcji. Szerokie łóżko FANO, ustawione w widocznym miejscu stanie się głównym elementem aranżacji pokoju. Możliwość dokupienia oświetlenia jednopunktowego typu Flexi pozwala komfortowo czytać przed snem, jednocześnie wpływa na efekt wizualny.
Szerokość: 145,1 cm
Wysokość: 95,9 cm
Głębokość/Długość: 205,4 cm

1349 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Szczyty: płyta wiórowa laminowana
Boki: płyta wiórowa laminowana
Lampka nocna do zakupu osobno: Flexi 2 pkt -  375 zł (sugerowana cena brutto)
Łóżko sprzedawane bez stelaża i materaca (do zakupu osobno).Do łóżka rekomendujemy zakup stelaża typ MWSD02 lub stelaża podnoszonego MWSD07 dostępnych w ramach oferty Meble Wójcik. W naszej ofercie są równiez materace- Elio, Impresso lub Savio.

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 221 cm
Szerokość: 49,4 cm
Wysokość: 7,2 cm
Waga: 27,22 kg
Paczka 2
Długość: 217,2 cm
Szerokość: 43,4 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 24,38 kg
Paczka 3
Długość: 161,3 cm
Szerokość: 98,5 cm
Wysokość: 5,4 cm
Waga: 32,36 kg

Montaż:                                                                                                                                                                                   
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.                                                                                            
Zasady użytkowania:                                                                                                                                                   
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.    
Kolorystyka:
Kolory mebli prezentowanych na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu. Wynika to przede wszystkim z różnic w warunkach oświetleniowych (różne parametry takie jak natężenie i barwa światła wpływają na odbiór koloru mebla), a także indywidualnych ustawień monitora / ekranu. Dodatkowo w przypadku tkanin ze względów technologicznych odcień tkaniny może się różnić pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

Infolinia
Czynna w godzinach:
pon. - pt. 08:00 - 16:00
   
 
  Infolinia