Schowek
Nie dodano żadnych elementów.
liczba produtków: 0
suma całkowita: 0 zł
sprawdź gdzie kupić

TYP 62
PÓŁKA MAŁA

Angel
Promocja

Wymiary:

szerokość: 84 cm
wysokość: 21,6 cm
głębokość: 25 cm

Instrukcja:

Dekory

 • Dąb White Craft
  Biały
  Dąb White Craft
  Biały
  Korpus:
  Dąb White Craft
  Ścianka tylna:
  Biały

Cechy i korzyści:

 • Łatwa w montażu półka, która odmieni pustą ścianę. Mebel doskonały do wyeksponowania ciekawych dekoracji i zabawek.
 • Posiada praktyczne ścianki boczne i jedną środkową, które zapobiegają przewracaniu się rzeczy np. książek czy płyt CD.
 • Półkę można zawiesić na dowolnej wysokości, pamiętaj tylko o sprawdzeniu rodzaju ściany przed montażem, ponieważ każdy typ ścian wymaga innych akcesoriów montażowych.
169
147 zł
sugerowana cena brutto
 • Opis techniczny
 • Dane logistyczne
 • Bryła 3D
  Podany adres e-mail jest niepoprawnys

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

 • Poradnik
 • Poleć znajomemu

Korpus: płyta wiórowa laminowana

Ilość paczek:
Paczka 1
Długość: 101 cm
Szerokość: 28 cm
Wysokość: 7 cm
Waga: 5 kg

Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

 

Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. Każdy rodzaj ściany wymaga innych akcesoriów montażowych. Jeśli nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.

 

Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli. 

Infolinia

Czynna w dniach pn-pt w godz. 09.00 - 17.00
   
 
  Infolinia